"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe plotki o Hobbicie 1

W dniu dzisiejszym pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących filmu Hobbit. I tak na początek nieco smutna wiadomość, bowiem na pewno nowym reżyserem tego projektu nie będzie Neill Blomkamp (Dystrykt 9). Inna z kolei plotka głosi, iż najbardziej prawdopodobnym reżyserem jest Brett Ratner. To właśnie on podobno jest głównym kandydatem producentów ze studia MGM.

The Hobbit (2012)

Agent Neilla Blomkampa poinformował, iż reżyser nigdy nie rozmawiał z nikim z Warner Bros czy MGM na temat reżyserii Hobbita. Owszem była luźna rozmowa, ale nigdy nic poza tym. Co więcej zdaniem agenta nie byłoby to możliwe, iż Blomkamp ma w planach nakręcenie filmu pt. Elysium, do którego sam napisał scenariusz.

Ciekawa informacja dotyczy zaś Bretta Ratnera. Otóż zdaniem jednej z amerykańskich gazet to właśnie on jest głównym kandydatem studia MGM. Studio już porzuciło nadzieję, iż Hobbita wyreżyseruje Peter Jackson więc musiało znaleźć kogoś innego. Ich zdaniem to właśnie Ratner najbardziej nadawałby się do tej roli.

Co wy na to?

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Bialy_Pielgrzym

Ta już aha. Dupa i tyle. Żaden Ratner (a co on właściwie takiego wyreżyserował?). Ja do końca będę miał nadzieję, że projekt wyreżyseruje Peter Jackson. On sam to też wkrótce zrozumie, że jest najlepszym reżyserem do wykonania tej pracy.

Lewis

Na szczęście artykuł został zakwalifikowany do grupy "Plotki", więc pozostaje nadzieja :)

Adam_Siennica

Jak ma być Ratner, to ja wolę, by ten projekt umarł.

Young_Caesar

ja już tylko mam nadzieje ze jackson bedzie pilnie czuwał nad tym projektem;]

muniez1

Ratner?? Widzieliście dokonania tego reżysera. Nie licząc Godzin szczytu nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Nic poza tym że całkowicie rozwalił trylogię X-Mena. Myślę że nawet Jacksonowi nie spodoba się ten wybór.

Proszę czekać…