Jackson negocjuje reżyserię Hobbita! 2

30 maja Guillermo del Toro zrezygnował z reżyserii filmu Hobbit i jego kontynuacji. Wówczas Peter Jackson mówił, że raczej na pewno nie zajmie się reżyserią projektu i że szukają następcy.

Peter Jackson

Plotek było wiele, pojawiały się takie nazwiska jak Brett Ratner czy Neill Blomkamp. Dziś dowiadujemy się, że reżyserem zostanie nie kto inny jak sam Peter Jackson!

Według informacji, twórca Władcy Pierścieni negocjuje teraz kontrakt. Nie wiadomo co Jackson zrobi z pozostałymi projektami, które miał zaplanowane jak druga część Tintina.

Oczywiście czekamy jeszcze na potwierdzenie,że Jackson podpisał umowę i oficjalnie już zasiadł na stołku reżysera.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ja się na razie nie cieszę, bo za chwilę okazać się może, że to jedynie plotka i cała moja radość zmieni się w wielkie, wielkie rozczarowanie. Nie ukrywam, że Jackson jako reżyser Hobbita byłby właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

Young_Caesar

Fuck Yeeeaaah !
W końcu jakaś naprawde dobra wiadomość:)
oby nie zmienił teraz zdania…

Ronaldinho

Może zmienił zdanie, bo studio np proponowało jakiś cienkich reżyserów, że aż się Peter wkurzył i przejął stery :) Takim cienkim do tego rodzaju projektu byłby np Brett Ratner. Szkoda, że Sam Raimi zajęty, bo po Peterze Jacksonie to dla mnie kandydat numer dwa.

Proszę czekać…