"May the Force Be With You"

28 tygodni później - zobacz teaser i pierwsze zdjęcia! 0

11 maja 2007 roku swoją premierę będzie miał horror 28 tygodni później, a już dziś możesz zobaczyć pierwsze cztery zdjęcia do horroru i teaser.

Teaser możesz zobaczyć klikając <a href=http://www.foxatomic.com/#PAGE_101:movie=/cols/cols_1600_1_28wclip.flv&movie_id=1601 title=Teaser filmu >TUTAJ.

Reżyserem filmu 28 tygodni później jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo (Intacto). Scenariusz napisał Rowan Joffe. Film produkują Danny Boyle (reżyser pierwszej części), Alex Garland i Andrew Macdonald.

Jeremy Renner jako Sierżant Doyle, Harold Perrineau (znany z postaci Michaela w serialu Zagubieni), Robert Carlyle, Rose Byrne, Catherine McCormack, Imogen Poots, Idris Elbai 12-letni debiutant Mackintosh Muggleton zagrają główne rolę w tym filmie.

Zdjęcia do filmu trwają od 1 września, zakończą się pod koniec listopada.

Data premiery filmu 28 tygodni później została ogłoszona na 11 maja 2007 roku.

Fabuła filmu 28 dni później przedstawia się następująco: Akcja filmu rozpoczyna się w Londynie, w pewnym laboratorium, gdzie naukowcy stworzyli groźnego wirusa, który jest testowany na małpach, zamkniętych w klatkach. Wirus ten powoduje atak furii i jest przenoszony przez krew. Dochodzi do wypadku, laboratorium zostaje zniszczone. Małpy wydostają się z klatek. 28 dni później w szpitalu budzi się Jim, który był pacjentem, szybko się orientuje, że nikogo nie ma. Wychodzi na ulice, gdzie także nie ma nikogo. Londyn jest opustoszały. Jim w końcu znajduję ludzi, są nimi Selena i Mark. Razem postanawiają szukać innych ludzi, którzy przeżyli. Po drodze spotykają licznych zombi, od których bardzo łatwo się zarazić i stać jednym z nich. Rozpoczyna się walka o przetrwanie.

Akcja 28 tygodni później rozpocznie się 6 miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Rozpocznie się odbudowa i ponowne zaludnianie Wielkiej Brytanii. Niestety okaże się, że wirus nie został do końca zniszczony i ponownie zaatakuje.

Zdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.com Zdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.com

Zdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.com

Zdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film 28 tygodni później 2007/foxatomic.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ogrodnik

Witam,
W przeciwieństwie do innym produkcji o 'zombi' "28 dni później" nie spowodował u mnie śmiechu podczas ataku tych stworzeń:). W tym filmie czuło się przytłaczającą atmosferę i strach głównych bohaterów. Ciekawe jak to będzie w kontynuacji…

Yasha

Hehe, no!
za 28 tygodni będzie premiera ;-)

Trophy

Dobry temat dnia… i fajne fotki promujące :-)

Proszę czekać…