"May the Force Be With You"

Wzgórza mają oczy 2 - zobacz teaser i pierwsze zdjęcia! 0

Zobacz cztery pierwsze zdjęcia i teaser do kontynuacji horroru Wzgórza mają oczy, który swoją światową premierę będzie miał 2 marca 2007 roku.

Teaser możesz zobaczyć klikając <a href=http://www.foxatomic.com/#PAGE_101:movie=/cols/cols_1800_1_hhe2clip.flv&movie_id=1801 title=Teaser filmu >TUTAJ.

Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.com

Data premiery horroru Wzgórza mają oczy 2 zaplanowana jest na 2 marca przyszłego roku.

Zdjęcia do filmu, które kręcone są w Maroko, zaczęły się 11 września i wciąż trwają.

Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy II reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Pierwsza część filmu Wzgórza mają oczy to remake liczącego już prawie 30 lat horroru Wesa Cravena, twórcy Koszmaru z ulicy wiązów. Sympatyczna amerykańska rodzina wybiera się w wakacyjną podróż do Kalifornii. Gdzieś na pustkowiu pośród wzgórz psuje im się samochód. Okolica okazuje się wyjątkowo niebezpieczna – grasują tu kanibale o potwornie zdeformowanych ciałach i stosownym do urody, morderczym usposobieniu. Ich ulubiona rozrywka to polowanie na ludzi. Bohaterowie muszą więc zrobić wszystko, aby ujść z życiem.

W drugiej części horroru z zmutowanymi kanibalami zmierzy się oddział Gwardii Narodowej Stanów Zjednoczonych, który kończy swoje treningi na pustkowiu.

Horror Wzgórza mają oczy do dnia dzisiejszego zarobił około 70 mln $, zaś twórców kosztował tylko 14 mln $, co daje dość dobry wynik finansowy.

Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.com Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.com

Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.comZdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007/foxatomic.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Lolo77

+ zdjęcie ekipy filmującej i już macie zdanie na temat filmu…DOBRE !

NeverGiveUp Lolo77

No i jeszcze teaser, poza tym nie mamy zdania na temat filmu.

Cenobite

Przeciez zawsze tak jest ze kontynuacja jest gorsza:) Ale czekam na ta kontynuacje:]

Pozdrawiam

Trophy

Ja też jak patrze na te nowe fotki to odczuwam wrażenie, że 2 część będzie gorsza. No ale nie chce oceniać nie obejrzawszy filmu!

Anonimowy Trophy

To może być jeszcze gorsza?

NeverGiveUp

Obejrzałem niedawno remake Wzgórz i film zrobił na Mnie bardzo pozytywne wrażenie. Tak jakoś patrząc na te zdjęcia myślę, że kontynuacja będzie gorsza. Ale nie oceniam, przed obejrzeniem :-)
Pozdrawiam!

Proszę czekać…