"May the Force Be With You"

Znany reżyser horroru The Eye 3 0

Znany azjatycki reżyser Tsui Hark wyreżyseruje horror The Eye 3.

The Eye (Wzrok) to seria azjatyckich horrorów zapoczątkowana w 2002 roku. Do tej pory ukazały się trzy filmy: The Eye, The Eye 2 i The Eye 10. Autorami tej serii są bracia Oxide Pang Chun i Danny Pang, którzy reżyserowali i pisali scenariusze.

Kadr z filmu The Eye 2002Kadr z filmu The Eye 2002

Obecnie trwają prace nad trzecią częścią filmu, której nie zrobią bracia Pang. Obraz wyreżyseruje znany azjatycki reżyser Tsui Hark (Siedem mieczy). Pierwsze zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego roku. Nie znani są jeszcze żadni aktorzy, którzy mogliby zagrać w tym filmie. Bohaterką filmu The Eye 3 będzie kobieta, której mąż ginie podczas nurkowania w niewyjaśnionych okolicznościach. Zrozpaczona do grani niemożliwości kobieta ma nadzieję, że wkrótce będzie mogła się spotkać ze swoim mężem. Chce doprowadzić siebie do granicy śmierci.

Bohaterką pierwszej części The Eye (Wzrok) jest 20-letnia Mun. Dziewczyna straciła wzrok, kiedy miała dwa lata, a teraz dzięki skomplikowanej operacji przeszczepu rogówki będzie mogła na powrót widzieć. Po zdjęciu bandaży okazuje się, że operacja zakończyła się sukcesem i Mun widzi. Widzi jednak nie tylko to, co wszyscy inni ludzie… Mun widzi duchy. Przerażające, błąkające się po Ziemi niespokojne dusze, które nie dokończyły jakichś ważnych dla siebie spraw i nie mogą znaleźć ukojenia…

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…