Incepcja zmienia X-Men: Pierwsza Klasa 1

Matthew Vaughn, reżyser filmu X-Men: Pierwsza Klasa pracuje w Londynie nad swoim filmem. Zdradził, że po obejrzeniu Incepcji Christophera Nolana, musiał dokonać kilku zmian w scenariuszu.

Matthew Vaughn

Tak wypowiedział się o wymuszonych zmianach:

Widziałem Incepcję i bardzo mi się podobał. Ale zadrżało mi serce, gdy zobaczyłem kilka pomysłów, które również mieliśmy. Mogliśmy je zostawić, ale wówczas posądziliby nas o kopiowanie, albo zmienić te rzeczy. Wyrzuciliśmy 12 stron scenariusza i szkiców koncepcyjnych.

Dodał, że chodziło o scenę "walki we śnie", w której mieliśmy zobaczyć Charlesa Xaviera i innych mutantów. W tej scenie miały być wirujące pokoje i inne rzeczy w trochę mało realnym tonie.

Ma również nadzieję, że jego film pójdzie w ślady dobrych restartów serii jak Star Trek J.J. Abramsa.

Oczywiście nie mógł on wszystkich zadowolić, ale odwalił kawał dobrej roboty. Stworzył fantastyczną wizję tego świata ze wspaniałymi postaciami. Sądzę, że będą porównania z X-Men: Pierwsza Klasa. W pewnym sensie oba projekty są bardzo podobne do siebie. Robimy parę fajnych rzeczy w tym filmie, naprawdę fajnych, których jeszcze wcześniej nie widzieliście.

Premiera w przyszłym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Barbarka88Rz

Mutanty… śmieszy mnie ta nazwa :)

hqpoznan

Mnie się tam podobał Wolverine nawet mojej mamie która nie przepada za takimi filmami to cos musi znaczyc ze film byl dobry :D

Santanico

hmmm…ciekawe z tymi pomysłami Nolana.Jeśli Vaughn faktycznie wyrzucił 12 stron żeby nie posądzono go o kopiowanie to wielki szacun.
Ja osobiście wyczekuje "X-Men: First Class" bo po kiepskim "X-Men: The Last Stand" i średnim Wolverinie przydałoby sie dobre odświeżenie historii o Mutantach.
A Vaughn "Kick-Assem" udowodnił,że potrafi stworzyć coś świeżego i niesamowitego.

Proszę czekać…