"May the Force Be With You"

Nowy Autostopowicz - zobacz zwiastun! 0

Dziś możesz zobaczyć pierwszy, długo oczekiwany zwiastun do remake'u Autostopowicza, który swoją światową premierę będzie miał 19 stycznia 2007 roku w USA.

Kadr z filmu Autostopowicz 2007Kadr z filmu Autostopowicz 2007

Zwiastun możesz zobaczyć w serwisie fdb.pl w dwóch rozmiarach:
-średni
-duży

Scenariusz do filmu The Hitcher(Autostopowicz) napisał Eric Bernt i Jake Wade Wall, a reżyserem jest Dave Meyers. W produkcje filmu są zaangażowani: Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller, Alfred Kuttruff, David Linde i Charles R. Meeker. W rolę Johna Rydera wcielił się Sean Bean, a w rolę Jima Hasley'a Zachary Knighton. Główne role grają jeszcze: Sophia Bush jako Grace Andrews i Neal McDonough jako Kapitan Esteridge. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Damon Carney, Lauren Cohn, Jeffrey Hutchinson, Yara Martinez.

Pierwotna wersja Autostopowicza (reżyser: Robert Harmon, scenariusz: Eric Red) opowiada o psychopatycznym mordercy, który nazywa się John Ryder (Rutger Hauer). Pewnej deszczowej nocy Jim Hasley (C. Thomas Howell), w trakcie podróży służbowej, zabiera autostopowicza Johna, który stał na poboczu autostrady. Jim jednak nie wie, że John to psychopatyczny morderca, który w pewnej chwili informuje go o tym, że będzie chciał go zabić. Remake nie będzie odbiegał znacząco od fabuły oryginału, w scenariuszu zaszły tylko drobne poprawki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…