"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ciekawe plakaty Prawdziwego męstwa 1

Jeden z najbardziej znanych firm produkujących koszulki – Alamo Drafthouse, stworzyło dwa ciekawe plakaty promujące najnowszy obraz braci Ethana i Joela Coenów pt. Prawdziwe męstwo. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie i wyglądają naprawdę fajnie. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Kadr z filmu Prawdziwe męstwo (2010)

Prawdziwe męstwo opowiada historię Mattie Ross (Hailee Steinfeld), której ojciec zostaje zabity przez Toma Chaneya (Josh Brolin). Dziewczyna jest zdeterminowana i pragnie doprowadzić mordercę przed wymiar sprawiedliwości. Dołącza, więc do szeryfa Roostera Cogburna (Jeff Bridges), który prowadzi pościg. Muszą się śpieszyć w poszukiwaniach, ponieważ zabójca ukrywa się na terytorium Indian, a ściga go jeszcze łowca nagród zwany LeBoeuf (Matt Damon), który chce go sprowadzić do Teksasu by ten znów zabijał.

Zobacz plakaty:

Plakaty promujące film Prawdziwe męstwoPlakaty promujące film Prawdziwe męstwo

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Plakaty może i są ciekawe i robią dobre wrażenie ale są bardzo nieczytelne, musiałam się dobrą chwilę przyjrzeć, żeby w ogóle dostrzec, gdzie znajduje się tytuł filmu. Pomysłowość na plus, ale powinno być trochę bardziej przejrzyście.

Proszę czekać…