"May the Force Be With You"

Nowy Autostopowicz - pierwszy plakat i nowe zdjęcia! 0

Dziś producenci thrillera The Hitcher (Autostopowicz) uruchomili oficjalną stronę filmu, jej adres to http://thehitchermovie.net/. Na tej stronie znajduje się odliczanie do premiery filmu, można tam także zobaczyć zwiastun. Dzisiaj także został udostępniony pierwszy plakat i kilka nowych kadrów, które poniżej prezentujemy.

Scenariusz do filmu The Hitcher(Autostopowicz) napisał Eric Bernt i Jake Wade Wall, a reżyserem jest Dave Meyers. W produkcje filmu są zaangażowani: Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller, Alfred Kuttruff, David Linde i Charles R. Meeker. W rolę Johna Rydera wcielił się Sean Bean, a w rolę Jima Hasley'a Zachary Knighton. Główne role grają jeszcze: Sophia Bush jako Grace Andrews i Neal McDonough jako Kapitan Esteridge. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Damon Carney, Lauren Cohn, Jeffrey Hutchinson, Yara Martinez. Niedawno ukazał się zwiastun do tego filmu, możesz go zobaczyć TUTAJ.

Plakat do filmu Autostopowicz 2007Plakat do filmu Autostopowicz 2007

Światowa premiera remake'u Autostopowicza zaplanowana jest na 19 stycznia 2007 roku. Zdjęcia do filmu zostały zakończone cztery miesiące temu.

Pierwotna wersja Autostopowicza (reżyser: Robert Harmon, scenariusz: Eric Red) opowiada o psychopatycznym mordercy, który nazywa się John Ryder (Rutger Hauer). Pewnej deszczowej nocy Jim Hasley (C. Thomas Howell), w trakcie podróży służbowej, zabiera autostopowicza Johna, który stał na poboczu autostrady. Jim jednak nie wie, że John to psychopatyczny morderca, który w pewnej chwili informuje go o tym, że będzie chciał go zabić. Remake nie będzie odbiegał znacząco od fabuły oryginału, w scenariuszu zaszły tylko drobne poprawki.

Kadr z filmu Autostopowicz 2007Kadr z filmu Autostopowicz 2007 Kadr z filmu Autostopowicz 2007Kadr z filmu Autostopowicz 2007

Sophia Bush w filmie Autostopowicz 2007Sophia Bush w filmie Autostopowicz 2007

Sean Bean w filmie Autostopowicz 2007Sean Bean w filmie Autostopowicz 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

Zgadzam się z NeverGiveUp! Zdjęcie średnie, ale plakat bardzo fajny. ;P

NeverGiveUp

Zdjęcia takie sobie, plakat fajny :-)

Proszę czekać…