"May the Force Be With You"

Autostopowicza - zobacz zwiastun w wersji nieocenzurowanej 0

Pół miesiąca temu swoją premierę miał pierwszy zwiastun do remake'u Autostopowicza z 1986 roku. Dziś w serwisie YouTube pojawił się ten sam zwiastun, ale w wersji nieocenzurowanej (uncut).

Kadr z filmu Autostopowicz 2007Kadr z filmu Autostopowicz 2007

Zwiastun ten możesz zobaczyć na YouTube klikając TUTAJ.

Scenariusz do filmu The Hitcher(Autostopowicz) napisał Eric Bernt i Jake Wade Wall, a reżyserem jest Dave Meyers. W produkcje filmu są zaangażowani: Michael Bay, Andrew Form, Bradley Fuller, Alfred Kuttruff, David Linde i Charles R. Meeker. W rolę Johna Rydera wcielił się Sean Bean, a w rolę Jima Hasley'a Zachary Knighton. Główne role grają jeszcze: Sophia Bush jako Grace Andrews i Neal McDonough jako Kapitan Esteridge. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Damon Carney, Lauren Cohn, Jeffrey Hutchinson, Yara Martinez. Niedawno ukazał się zwiastun do tego filmu, możesz go zobaczyć TUTAJ.

Światowa premiera remake'u Autostopowicza zaplanowana jest na 19 stycznia 2007 roku. Zdjęcia do filmu zostały zakończone cztery miesiące temu.

Pierwotna wersja Autostopowicza (reżyser: Robert Harmon, scenariusz: Eric Red) opowiada o psychopatycznym mordercy, który nazywa się John Ryder (Rutger Hauer). Pewnej deszczowej nocy Jim Hasley (C. Thomas Howell), w trakcie podróży służbowej, zabiera autostopowicza Johna, który stał na poboczu autostrady. Jim jednak nie wie, że John to psychopatyczny morderca, który w pewnej chwili informuje go o tym, że będzie chciał go zabić. Remake nie będzie odbiegał znacząco od fabuły oryginału, w scenariuszu zaszły tylko drobne poprawki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

NeverGiveUp

Tez mi sie spodobal zwiastun, ale Sophia Bush mi troche nie podpasowała :)

nancy

Bardzo dawno temu oglądałam "Autostopowicza", jeszcze za czasów VHS. Z tej zapowiedzi wynika, że może remake będzie jednak udany, jak myślicie?

Proszę czekać…