"May the Force Be With You"

Grind House - zobacz pierwsze zdjęcia! 0

Dziś pojawiły się pierwsze kadry z filmu Grind House, pierwszą część reżyseruje Robert Rodriguez, zaś drugą Quentin Tarantino.

Kurt Russel w filmie Grind House 2007Kurt Russel w filmie Grind House 2007

Na Grind House składają się dwa autorskie sześćdziesięciominutowe filmy grozy. Robert Rodriguez wyreżyserował makabreskę o zombie zatytułowaną Planet Terror, a Quentin Tarantino – horror z gatunku slasher pt. Death Proof. Dwaj mistrzowie kina ponownie zwarli szyki. Tym razem stworzyli unikalne dzieło. Obydwa filmy prezentują i podsumują dotychczasowe dokonania twórców.

W produkcję filmu oprócz Tarantino i Rodrigueza zangażowana jest Elizabeth Avellan i Erica Steinberg. Gwiazdy tego filmu to między innymi: Naveen Andrews, Kurt Russell, Eli Roth, Quentin Tarantino, Mary Elizabeth Winstead, Danny Trejo, Alicia Rachel Marek, Tom Savini, Josh Brolin, Dean Fernando, Marley Shelton, Michael Biehn, Zoe Bell, Michelle Rodriguez, Michael Parks, Emmy Robbin, Woody Harrelson, Jeff Fahey, Rose McGowan, Lucy Lawless i Rosario Dawson.

Robert Rodriguez zakończył właśnie zdjęcia do swojego filmu, który znajduje się obecnie w fazie postprodukcji. Natomiast Quentin Tarantino jest na etapie zdjęć. Scenariusze obu filmów wciąż owiane są tajemnicą. Ze wstępnych rozmów z twórcami wynika, że każdy z nich trwać będzie około 100 minut.

Przewidywana data amerykańskiej premiery filmu Rodrigueza to kwiecień 2007 roku, zaś światowa premiera filmu Tarantino będzie miała miejsce w maju na Festiwalu w Cannes, a potem trafi do kin w USA. W Polsce Planet Terror będzie wyświetlany w kinach od 11 maja 2007 roku, zaś Death Proof od 8 czerwca 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Kadr z filmu Grind House 2007Kadr z filmu Grind House 2007 Kadr z filmu Grind House 2007Kadr z filmu Grind House 2007

Kadr z filmu Grind House 2007Kadr z filmu Grind House 2007 Kadr z filmu Grind House 2007Kadr z filmu Grind House 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Niezła obsada.

Anonimowy

Kurt Russel prezentuje się ciekawie.

NeverGiveUp

Podoba mi się fotka z panienkami na motorze :-)

Proszę czekać…