Dlaczego nie! - nowy plakat 0

Zaprezentowano nowy plakat do filmu Ryszarda Zatorskiego – twórcy takich hitów jak Tylko mnie kochaj czy Tylko w życiu.

kadr z filmu Dlaczego nie!kadr z filmu Dlaczego nie!

Miłość, która spada prosto z nieba. Zazdrość, zdrada i wielki świat reklamy. Tajemnice, które mogą kochanków rozdzielić… lub na nowo połączyć. Malownicze jeziora, podwodny balet, Warszawa z lotu ptaka (i paralotni)… A do tego romantyczna historia i obsada pełna gwiazd.

Małgosia podejmuje odważną decyzję – z odległej prowincji przyjeżdża do Warszawy, by tutaj studiować i odmienić swoje szare życie. Ukończenie studiów na ASP, znalezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy – oto cel Małgosi. Już po studiach, z mnóstwem pomysłów i poczuciem własnej kreatywności próbuje szczęścia w agencji reklamowej. Ale to zupełnie inny świat, do którego dostęp nie jest łatwy. Nawet dla ambitnej dziewczyny.

W pogoni za zawodowym sukcesem niewiele jest miejsca na uczucia. A jednak, mimowolnie, Małgosia powoduje wokół siebie spore zamieszanie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka – Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu – w agencji reklamowej, w której próbuje znaleźć pracę – spotyka przystojnego Jana… Trzej mężczyźni, ale wymarzony książę tylko jeden. Sprawy sercowe mieszają się z zawodowymi, a młodej dziewczynie nie zawsze łatwo odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie inne kobiety. Dla sukcesu – i w pracy i w miłości – są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za niebezpieczną rywalkę…

Dlaczego nie! w kinach już 19 stcznia. Zobacz zwiastun TUTAJ.

Plakat do filmu Dlaczego nie!Plakat do filmu Dlaczego nie!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…