"May the Force Be With You"

Zobacz pierwszy plakat do nowego, podwójnego filmu Grind House 0

Dziś prezentujemy pierwszy plakat do Grind House, na którym przedstawione są obydwa filmy: Planet Terror i Death Proof

Na Grind House składają się dwa autorskie filmy grozy. Robert Rodriguez wyreżyserował makabreskę o zombie zatytułowaną Planet Terror, a Quentin Tarantino – horror z gatunku slasher pt. Death Proof. Dwaj mistrzowie kina ponownie zwarli szyki. Tym razem stworzyli unikalne dzieło. Obydwa filmy prezentują i podsumują dotychczasowe dokonania twórców. W produkcję filmu oprócz Tarantino i Rodrigueza zaangażowana jest Elizabeth Avellan i Erica Steinberg. Gwiazdy tego filmu to między innymi: Naveen Andrews, Kurt Russell, Eli Roth, Quentin Tarantino, Mary Elizabeth Winstead, Danny Trejo, Alicia Rachel Marek, Tom Savini, Josh Brolin, Dean Fernando, Marley Shelton, Michael Biehn, Zoe Bell, Michelle Rodriguez, Michael Parks, Emmy Robbin, Woody Harrelson, Jeff Fahey, Rose McGowan, Lucy Lawless i Rosario Dawson.

Robert Rodriguez zakończył właśnie zdjęcia do swojego filmu, który znajduje się obecnie w fazie postprodukcji. Natomiast Quentin Tarantino kończy dopiero zdjęcia do swojej części filmu. Scenariusze obu projektów wciąż owiane są tajemnicą. Ze wstępnych rozmów z twórcami wynika, że każdy z nich trwać będzie około 100 minut.

Premiera Grind House zapowiedziana jest na 6 kwietnia 2007 roku. W USA ma być wyświetlany jako jeden film, zaś po za granicami Stanów Zjednoczonych film będzie rozdzielony na Death Proof i Planet Terror, których premiery będą miały miejsce w przedziale czasowym około miesiąca. W Polsce Planet Terror będzie wyświetlany w kinach od 11 maja 2007 roku, zaś Death Proof od 8 czerwca 2007 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Zwiastuny do Grind House możesz zobaczyć TUTAJ.

Kadr z filmu Grind House, część Death ProofKadr z filmu Grind House, część Death Proof

Plakat do filmu Grind House 2007Plakat do filmu Grind House 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Ja także najbardziej oczekuje "Grind House". Zwiastun mi się tak wkręcił, że codziennie musze przynajmniej raz obejrzeć :D Teraz tylko myślę co będzie lepsze "Planet Terror" czy "Deat Proof" i powoli dochodzę do wniosku, że chyba oba będą THE BEST :D

Anonimowy

Najbardziej oczekiwana premiera 2007 przeze mnie to własnie Grindhouse, szkoda tylko ze w polsce nie bedzie w całosci pokozywany tak jak w Usa, a moze by tak sie wybrac do stanów i nie placic 2 razy za bilet kinowy, teraz przeciez tyle jest tanich linni lotniczych, jest ktos chetny na taki wypad do kina za ocean ze mną ???

Aseq

Plakat bardzo ciekawy, przypomina te z lat 30. – 60. Przypuszczam ze film (obydwie czesci) bedzie rewelacyjny…

Proszę czekać…