Jeszcze jeden plakat Musimy porozmawiać o Kevinie 1

W sieci zaprezentowano kolejny plakat do Musimy porozmawiać o Kevinie. Obecnie film jest wyświetlany w polskich kinach (od 13 stycznia).

John C. Reilly i Tilda Swinton w filmie Musimy porozmawiać o Kevinie

Reżyserem jest Lynne Ramsay , która jest także współautorką scenariusza wraz z Rory’em Kinnearem. Film jest adaptacją powieści autorstwa Lionel Shriver. Opowie o trudnościach matki (Swinton) zmagającej się z wychowaniem syna, którego nigdy nie chciała.

W obsadzie są: John C. Reilly, Tilda Swinton, Ezra Miller, Siobhan Fallon, Ursula Parker i Ashley Gerasimovich.

Zobacz plakat:

Plakat filmu musimy Porozmawiać o KeviniePlakat filmu musimy Porozmawiać o Kevinie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-01-20

Tilda Swinton jest fenomenalna, i ta niesamowita uroda, jest w niej coś tak przyciągającego, że myślę, że została stworzona do oglądania przez miliony widzów.

a. w. 2012-01-19

Porównanie do plakatu z "Dziecka Rosemary" faktycznie samo się nasuwa. A na film muszę się koniecznie wybrać choćby ze względu na Tildę Swinton, którą bardzo cenię.

Natalia Karzel 2012-01-19

Zgadzam się w 100% z Redoxem, dają najgorsze wersje plakatów, a potem dziwne, że tak mało ludzi odwiedziło kina.. Odpycha zamiast zachęcić.

Redox 2012-01-19

Świetny plakat, klimatem przypominający "Dziecko Rosemary". Best Film mógłby wziąć przykład ze stylowych posterów, zamiast fundować nam kolejną odpychającą grafikę:

Proszę czekać…