Zobacz Riddicka na pierwszym zdjęciu 2

W sieci zadebiutowała pierwsza fotografia, na której możemy zobaczyć Vina Diesela wcielającego się w postać Riddicka. Kolejną część serii wyreżyseruje David Twohy, twórca dwóch poprzednich produkcji z tej serii. Film studia Universal będzie wyświetlany z kategorią wiekową R.

Szkic koncepcyjny

Zdradzony przez swój naród i porzucony na obcej planecie Riddick (Diesel), zmuszony jest walczyć o przetrwanie z obcymi drapieżnikami, stając się jednocześnie potężniejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Wkrótce łowcy nagród z różnych zakątków galaktyki rozpoczynają polowanie na bohatera, stając się nieświadomie pionkami w jego grze. Mając wrogów na plecach, Riddick decyduje się na okrutną zemstę, zanim wróci na rodzimą planetę Furya, by ocalić ją przed zagładą.

Zobacz zdjęcie:

Vin Diesel jako RiddickVin Diesel jako Riddick

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
icelord 2012-01-23

Właśnie skończyłem oglądać dwójkę w odnowionej wersji. I co najlepsze kilka scen zostało z niej wyciętych, kilka dodanych, tak że różni się od Kronik Riddicka, które oglądałem kilka lat temu. I w tej odświeżonej wersji już nie pada stwierdzenie że Riddick jest ostatnim ocalałym.
Mowa jest tylko o tym że Furya to zniszczona planeta i Lord Marshal wybił wszystkich chłopców jakich znalazł na tej planecie.

Michał 2012-01-22

to że będzie chciał ją ocalić przed zagładą nie oznacza,że mu się to uda

icelord 2012-01-20

"…zanim wróci na rodzimą planetę Furya, by ocalić ją przed zagładą."
Jakim Cudem?? Przecież ta planeta została zniszczona, a z Furyaninów przy życiu został tylko Riddick. Rozumiem że to prequel, ale widzę jakieś nieścisłości w fabule. Jak on ma ją ocalić niby?? No chyba że wymyślą jakieś inne zagrożenie, które nawiedzi świat…

Proszę czekać…