"May the Force Be With You"

Brad Pitt zatrudnił scenarzyste Dnia zagłady 0

Bruce Joel Rubin napisze scenariusz do dramatu The Time Traveler's Wife.

Początkowo scenariusz na podstawie powieści Audrey'a Niffeneggeri do filmu The Time Traveler's Wife napisał Jeremy Leven. Niestety nie spodobał on producentom z wytwórni New Line Cinema, a także wytwórni Plan B, która należy do Brada Pitta i jest współproducentem filmu. Bruce Joel Rubin został zatrudniony, aby nanieść dużo poprawek i trochę dopisać wątków do scenariusza Audrey'a lub napisać go całkowicie od nowa. Rubin napisał scenariusze do kilku znanych filmów, takich jak: Drabina Jakubowa, Uwierz w ducha czy Dzień zagłady.

Bruce Joel RubinBruce Joel Rubin

The Time Traveler's Wife reżyseruje Robert Schwentke (Plan lotu). Producentami filmu, oprócz Brada Pitta, są: Brad Grey, Nick Wechsler, Dede Gardner i Richard Brener jako producent wykonawczy. Nie wiadomo jeszcze kto zagra główną rolę męską w tym filmie. W sprawie roli żeńskiej prowadzone są rozmowy z Rachel McAdams. Więcej informacji na temat obsady jeszcze nie są znane.

Historia zawarta w filmie będzie koncentrować się na losach miłości pewnego bibliotekarza mieszkającego w Chicago. Posiada on nietypową chorobę genetyczną, która umożliwia podróże w czasie. Mężczyzna ten wbrew swojej woli przenosi cofa się w czasie, co jest często wynikiem zbyt dużego stresu. Przenosząc się w czasie bohater pojawia się przy swojej ukochanej w różnych momentach jej życia.

Obraz ma mieć swoją premierę w 2008 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…