"May the Force Be With You"

Trzy nowe zdjęcia do 28 tygodni później 0

Po zakończeniu zdjęć Fox Atomic – wytwórnia produkująca film, postanowiła opublikować trzy nowe zdjęcia, jedno z Idrisem Elbą i dwa z Haroldem Perrineau.

Reżyserem filmu 28 tygodni później jest Hiszpan Juan Carlos Fresnadillo (Intacto). Scenariusz napisał Roland Joff?. Film produkują Danny Boyle (reżyser pierwszej części), Alex Garland i Andrew Macdonald.Jeremy Renner jako Sierżant Doyle, Harold Perrineau (znany z postaci Michaela w serialu Zagubieni), Robert Carlyle, Rose Byrne, Catherine McCormack, Imogen Poots, Idris Elbai 12-letni debiutant Mackintosh Muggleton zagrają główne rolę w tym filmie.

28 tygodni później to kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo.

Zdjęcia do filmu były kręcona w Londynie i na jego obrzeżach. Zostały one już zakończone i obecnie film jest na etapie post-produkcji.

Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 11 maja 2007. Polskim dystrybutorem jest Cinepix, który ogłosił datę premiery w naszym kraju na 17 sierpnia.

Powyższe zdjęcie możesz zobaczyć w większej rozdzielczości klikając na nie lewym przyciskiem myszy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

NeverGiveUp

Faktycznie fotki lipne, jeszcze ten irytujący murzyn z "Lost" :|

Trophy

Te fotki to nic specjalnego.

Proszę czekać…