Marilyn Manson romansuje z 19-latką 0

Marilyn Manson ma romans z 19-letnią aktorką Evan Rachel Wood.

Związek muzyka z młodziutką Wood miał być przyczyną rozpadu małżeństwa z Ditą Von Teese. Częste imprezowanie muzyka miało być kolejnym z powodów. W pozwie o rozwód, 34-letnia tancerka eufemistycznie nazwała problemy różnicami nie do pogodzenia.Marilyn Manson i Evan Rachel Wood już od pewnego czasu są przyjaciółmi. Artysta zaproponował aktorce udział w reżyserskim debiucie Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll. Wood pozowała także do obrazu, jaki namalował Manson, oraz brała udział w otwarciu jego galerii sztuki w Hollywood, nazwanej Celebritarian Corporation Gallery of Fine Art.

- To był dla mnie szok – wyznała aktorka, zapytana o pozowanie do obrazu Mansona. – Nigdy nie czułam się bardziej zaszczycona.

Przedstawicielka Wood nie potwierdza pogłosek o romansie. Nie znamy także komentarza samego wokalisty, który przebywa obecnie w Paryżu.

Ostatni longplay artysty i jego kapeli to The Golden Age of Grotesque z maja 2003 roku.

megafon.pl

Evan Rachel Wood po lewej i Nikki Reed w filmie Trzynastka 2003Evan Rachel Wood po lewej i Nikki Reed w filmie Trzynastka 2003

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Yasha

Grzegorz jest naszym etatową babą – straganiarą.
Widać każdy portal musi mieć swój stragan z plotami oraz reklamę viagry pod spodem.

marcelwks

to lepiej przestań sie dziwić bo on nigdy nie grał w "Cudownych Latach" ;)

a ja ciagle sie dziwie i dziwic nie przestane jak przypomne sobie role Mansona w Cudwonych Latach ;)

Aseq

Hmm… Widze, ze Manson przerzuca sie na nastolatki… a zreszta, kogo to obchodzi, mnie raczej bardziej zainteresowal thriller w jego rezyserii, plakat i opis bardzo ciekawe. Nie moge sie doczekac. A tej malolaty nie lubie ;P

Proszę czekać…