Zwiastun i plakat Strasznego filmu 5 0

W sieci zadebiutował nowy plakat i druga oficjalna zapowiedź piątej części Strasznego filmu. Reżyserem filmu jest Malcolm D. Lee (Tajniak, Witaj w domu panie Jenkins).

Charlie Sheen i Lindsay Lohan w filmie STRASZNY FILM 5 (2013)

Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 19 kwietnia 2013 r. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

W obsadzie filmu są: Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Ashley Tisdale, Kate Walsh, Molly Shannon, J.P. Manoux, Marisa Saks i Erica Ash. Jednym z producentów i współautorów scenariusza jest David Zucker, reżyser Strasznego filmu 3 i 4.

W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowonarodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bluejohn_26

Seria straciła wiele na odejściu braci Wayans, a tworzenie kolejnej części bez Anny Faris, grającej główną postać serii, jest dla mnie kompletną pomyłką. Dla mnie seria straciła rację bytu.

Quagmire

Plusem jest powrót do parodiowania przede wszystkim horrorów tak jak w pierwszych dwóch częściach. Nie znajduje jednak więcej pozytywów w tym zwiastunie. Dno, Friedberg, Seltzer i metr mułu.

Tuiq

Mam nadzieję na coś poziomem zbliżonego do trzech pierwszych odsłon ; )

Proszę czekać…