Zwiastun i plakat Strasznego filmu 5 0

W sieci zadebiutował nowy plakat i druga oficjalna zapowiedź piątej części Strasznego filmu. Reżyserem filmu jest Malcolm D. Lee (Tajniak, Witaj w domu panie Jenkins).

Charlie Sheen i Lindsay Lohan w filmie STRASZNY FILM 5 (2013)

Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 19 kwietnia 2013 r. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

W obsadzie filmu są: Charlie Sheen, Lindsay Lohan, Ashley Tisdale, Kate Walsh, Molly Shannon, J.P. Manoux, Marisa Saks i Erica Ash. Jednym z producentów i współautorów scenariusza jest David Zucker, reżyser Strasznego filmu 3 i 4.

W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowonarodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2013-03-17

Seria straciła wiele na odejściu braci Wayans, a tworzenie kolejnej części bez Anny Faris, grającej główną postać serii, jest dla mnie kompletną pomyłką. Dla mnie seria straciła rację bytu.

Quagmire 2013-03-15

Plusem jest powrót do parodiowania przede wszystkim horrorów tak jak w pierwszych dwóch częściach. Nie znajduje jednak więcej pozytywów w tym zwiastunie. Dno, Friedberg, Seltzer i metr mułu.

Marcin Darski 2013-03-14

Mam nadzieję na coś poziomem zbliżonego do trzech pierwszych odsłon ; )

Proszę czekać…