Wybrano scenarzystów The Amazing Spider-Man 3 4

Sony jest na tyle pewne sukcesu kasowego Niesamowity Spider-Man 2, że rozpoczyna już powoli prace nad The Amazing Spider-Man 3, a nawet zapowiada The Amazing Spider-Man 4. Wróćmy jednak do prac nad trzecią częścią nowej, pajęczej sagi. Jej amerykańska premiera zapowiedziana jest na 10 czerwca 2016 roku, natomiast w polskich kin film ten zagości 15 lipca 2016 roku.

Studio oficjalnie ogłosiło, że scenarzystami zostaną Roberto Orci, Alex Kurtzman i Jeff Pinkner, czyli trio które odpowiada także za skrypt drugiego rozdziału przygód nowego Spider-Mana. Wiadomo, że do swoich ról powrócą Andrew Garfield i Paul Giamatti, a za kamerą ponownie stanie Marc Webb. Jedna z najpopularniejszych internetowych plotek głosi, że fabuła skupi się na walce z Sinister Six, czyli grupą przeciwników Spider-Mana, którzy postanowili połączyć siły w walce z Pajęczakiem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman

Ooo, Sinister Six byłaby naprawdę fajną opcją. Odświeżyłoby to postać Pajączka jeszcze bardziej. No i ciekawe ile taki film by trwał i jaką rolę odegrałby w tym wszystkim Spider-Man. Sześciu przeciwników to jednak nie dwóch i trzeba by było jakoś fajnie zarysować to wszystkie i nadać duszę przeciwnikom Spider-Mana. Także Sinister Six może zobaczymy w części 3 i 4? Nie widzę tego niestety w jednym filmie, za dużo materiału jak na jeden film.

Tak, tak. Avengers dali radę a było ich kilku, ale Sinister Six to jednak czarne charaktery a główną gwiazdą musi być tutaj Spidey.

Proszę czekać…