"May the Force Be With You"

Trick 'r Treat - zobacz pierwsze zdjęcie 0

Trick 'r Treat (sztuczka albo poczęstunek) to tytuł nowego horroru, którego akcja będzie rozgrywać się w święto Halloween. Warner Bros. Pictures, wytwórnia produkująca film opublikowała pierwsze, dość ciekawe zdjęcie z filmu.

Mówią, że Halloween to czas, gdy umarli powstają by przebywać między nami oraz inne niesamowite rzeczy mają wówczas miejsce. Obrzędy odprawiane tego wieczoru wymyślono, aby ochraniać nas od zakusów i figli złych duchów. W tym czasie pewne małe miasteczko dostanie nauczkę, że dla własnego dobra lepiej nie zapominać o tych zwyczajach. Nikt by się nie spodziewał, że zwykła, wydrążona dynia, w której wedle przyjętego w tym czasie zwyczaju płonie świeca stanie się zagrożeniem dla pewnej pary mieszkającej na przedmieściach. Cztery kobiety na lokalnej zabawie spotykają się ze ścigającym je przebierańcem. Grupa żartownisiów posuwa się za daleko i przypadkowo odkrywa przerażającą prawdę zachowaną w miejscowej legendzie. Swarliwego, mieszkającego samotnie starca odwiedzi halloweenowa hałastra pobierająca słodycze pod groźbą napsocenia. Przebierańcy, upiory i gobliny, potwory i strzygi, i wszelkie półżywe kreatury z piekła rodem usiłują przetrwać tę najbardziej przerażającą noc w roku.

Kadr z filmu Trick 'r Treat 2007Kadr z filmu Trick 'r Treat 2007

Trick or Treat ma przedstawiać cztery przeplatające się historie. Reżyser zapowiedział, że będzie to jeden z najbardziej nowatorskich horrorów ostatnich lat.

Producentem filmu jest Bryan Singer (reżyser: Superman: Powrót, X-Men). Scenariusz napisał Michael Dougherty, który jest także reżyserem i producentem wykonawczym. Główne role zagrają: Quinn Lord, Dylan Baker, Brian Cox, Leslie Bibb, Anna Paquin i Moneca Delain.

Zdjęcia do filmu zostały już zakończone, odbyły się one w Vancouver. Obecnie film jest na etapie post-produkcji.

Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest 16 listopada, czyli miesiąc po premierze światowej w USA.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Anonimowy

Zdjącie wcale nie jest ciekawe. Banda dzieciaków w kostiumach. Nikogo to nie rusza.

Aseq Anonimowy

A Ty sluchaj… czemu avatara zmieniles? Odgapiasz czy probujesz byc zlosliwy ;P

Yasha

A mój opis też na 1? :(

srebrny

powiem krótko rozjebał mnie totalnie ten news Zobacz ciekawe zdjecie LOOOOOOL ocena newsa w skali 1-10 minus 1

Ronaldinho srebrny

już nie jest ciekawe w tytule, myślę że was uszczęśliwiłem

Tomassh

yyyyyyyyyyyyyy

Proszę czekać…