Kilka fotek dla ciekawskich

Dzisiaj w sieci można było znaleźć sporo nowych zdjęć do przyszłorocznych premier kinowych. Zostały one opublikowane na łamach magazynu Empire. Zobaczcie jak prezentują się fotosy z filmów Exodus: Gods and Kings, Ewolucja planety małp, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie oraz Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.

Najnowsza produkcja Ridleya Scotta, zatytułowana Exodus będzie historią Mojżesza, który otrzymuje od Boga zadanie wyprowadzenia ud Izraela z egipskiej niewoli. W obsadzie wielkie hollywoodzkie gwiazdy na czele z Christianem Balem, Sigourney Weaver, Benem Kingsleyem, Johnem Turturro, Joelem Edgertonem oraz Aaronem Paulem. Premiera w grudniu przyszłego roku.

Christian Bale jako MojżeszChristian Bale jako Mojżesz

Na kolejnej fotografii widnieje Bryan Singer reżyser najnowszej części filmu o X-Menach. Wraz z nim można na nim zobaczyć aktorów, którzy wystąpią w Przeszłości, która nadejdzie. Ten film z kolei w kinach zawita 21 maja. W Polsce premiera dwa dni później.

Bryan Singer z ekipąBryan Singer z ekipą

Wielkimi krokami zbliża się również premiera najnowszej odsłony wojny pomiędzy ludźmi, a super inteligentnymi małpami. Ewolucja planety małp w polskich kinach od 18 lipca. A my już dzisiaj możemy zobaczyć Andy'ego Serkisa przygotowanego do roli Caesara.

Andy Serkis ewoluuje w CaesaraAndy Serkis ewoluuje w Caesara

Najwięcej, bo aż cztery zdjęcia dotyczą filmu, który swoją premierą w naszym kraju będzie miał najszybciej. Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz w Polsce już pod koniec marca.

Chris Evans, czyli filmowy Kapitan AmerykaChris Evans, czyli filmowy Kapitan Ameryka

Zimowy żołnierzZimowy żołnierz

Boska Scarlett w roli zabójczej Black WidowBoska Scarlett w roli zabójczej Black Widow

Ciekawe o czym Nick Fury dyskutje z Robertem Redfordem?Ciekawe o czym Nick Fury dyskutje z Robertem Redfordem?

Źrodło: comingsoon.net


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)