Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kilka fotek dla ciekawskich 4

Dzisiaj w sieci można było znaleźć sporo nowych zdjęć do przyszłorocznych premier kinowych. Zostały one opublikowane na łamach magazynu Empire. Zobaczcie jak prezentują się fotosy z filmów Exodus: Gods and Kings, Ewolucja planety małp, X-Men: Przeszłość, która nadejdzie oraz Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.

Najnowsza produkcja Ridleya Scotta, zatytułowana Exodus będzie historią Mojżesza, który otrzymuje od Boga zadanie wyprowadzenia ud Izraela z egipskiej niewoli. W obsadzie wielkie hollywoodzkie gwiazdy na czele z Christianem Balem, Sigourney Weaver, Benem Kingsleyem, Johnem Turturro, Joelem Edgertonem oraz Aaronem Paulem. Premiera w grudniu przyszłego roku.

Christian Bale jako MojżeszChristian Bale jako Mojżesz

Na kolejnej fotografii widnieje Bryan Singer reżyser najnowszej części filmu o X-Menach. Wraz z nim można na nim zobaczyć aktorów, którzy wystąpią w Przeszłości, która nadejdzie. Ten film z kolei w kinach zawita 21 maja. W Polsce premiera dwa dni później.

Bryan Singer z ekipąBryan Singer z ekipą

Wielkimi krokami zbliża się również premiera najnowszej odsłony wojny pomiędzy ludźmi, a super inteligentnymi małpami. Ewolucja planety małp w polskich kinach od 18 lipca. A my już dzisiaj możemy zobaczyć Andy'ego Serkisa przygotowanego do roli Caesara.

Andy Serkis ewoluuje w CaesaraAndy Serkis ewoluuje w Caesara

Najwięcej, bo aż cztery zdjęcia dotyczą filmu, który swoją premierą w naszym kraju będzie miał najszybciej. Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz w Polsce już pod koniec marca.

Chris Evans, czyli filmowy Kapitan AmerykaChris Evans, czyli filmowy Kapitan Ameryka

Zimowy żołnierzZimowy żołnierz

Boska Scarlett w roli zabójczej Black WidowBoska Scarlett w roli zabójczej Black Widow

Ciekawe o czym Nick Fury dyskutje z Robertem Redfordem?Ciekawe o czym Nick Fury dyskutje z Robertem Redfordem?

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

alter_ego

Widze ze dla niektórych problemem jest to ze Bale zbyt dobrze wyglada (a myślałem że ja jestem czepliwy), wiec fotka z planu specjalnie dla was, tu ma brode nie do milimetra przycietą :)

http://iv1.lisimg.com/image/6072682/600full-exodus-photo.jpg

Beznickowy

Charakteryzacja Bale’a to jakaś totalna pomyłka. Włoski na głowie równo co do milimetra obcięte, na brodzie zresztą tak samo. Płachta wygląda jakby dopiero co z pralni chemicznej wyszła, a wokół Mojżesza przecież sam piasek. To ma być prorok? Raczej na dandysa on wygląda.

alter_ego

U mnie własnie, dzieki tej fotce Exodus stał się jedną z najbardziej oczekiwanych premier przyszłego roku – zapowiada się epicki film, szkoda tylko ze Bale gra główną role, bo gościa nie lubię, ale może da rade z tą rolą.

Quagmire

Fotki z Kapitana wyglądają jak z jakiegoś serialu telewizyjnego, mam dziwne wrażenie, że odkąd Whedon objął stery w Marvelu to produkcje tego studia straciły wizualny, kinowy styl na rzecz telewizyjnej surowości, bylejakości. Tyczy się to Avengers, Iron Mana 3 i Thora 2 (oczywiście wyróżniają je miliony włożone w efekty specjalne, ale już nie robota operatora). A wrażenie potęguje zwiastun Kapitana.

Zawsze jakoś inaczej wyobrażałem sobie Mojżesza, Bale wygląda tutaj zbyt…"współcześnie".

Proszę czekać…