Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają prace nad animowanym uniwersum Marvela 3

W ostatnich latach Filmowe Uniwersum Marvela święci wielkie triumfy w światowym boxoffice. Już 10 kwietnia, czyli w najbliższy piątek, w telewizji zadebiutuje kolejny serial na podstawie komiksu Marvela, Daredevil. Teraz doszły informację, jakoby Marvel rozpoczął pracę nad filmami animowanymi.

Newsarama donosi, że Cort Lane, wiceprezes działu zajmującego się produkcją i rozwojem Marvel Television, podczas panelu traktującego o marvelowskich animacjach w czasie Emerald City Comic-Con powiedział, że na razie nie może powiedzieć o tym za dużo, ale trwają nad tym prace. Tak więc nie zdradził za wiele, ale dodał że Daredevil i kolejne produkcje Netflixa są "proof-of-concept", czyli będą one weryfikacją pomysłów.

Marvel posiada już kilka animacji lecących na Disney XD. Na premierę czeka chociażby serial Strażnicy Galaktyki, który nie będzie jednak należał do uniwersum. Nie mniej jednak Disney i Marvel mają już plany na kolejne projekty.

Inną ciekawą opcją wydają się być animowane krótkometrażówki, które do tej pory pojawiały się jako dodatki w wydaniach DVD czy Blu-Ray. Były to tak zwane "One-Shots".

Źrodło: Zdjęcie: materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…