Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jennifer Lawrence gwiazdą filmu The Rosie Project 1

Jennifer Lawrence wystąpi w filmie na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Graeme Simsion, The Rosie Project.

Australijka Graeme Simsion zadebiutowała ze swoją powieścią w 2013 roku. Zebrała bardzo pozytywne recenzje, a Bill Gates umieścił ją na liście książek, które trzeba przeczytać latem 2013 roku. The Rosie Project opowiada historię profesora genetyki, Dona Tillmana który wymyśla kwestionariusz pozwalający na znalezienie perfekcyjnego partnera. Wtedy poznaje tytułową Rosie, barmankę która absolutnie nie pasuje do jego kryteriów.

Autorami scenariusza są Scott Neustadter oraz Michael H. Weber. Panowie są odpowiedzialny za stworzenie jednej z najlepszych komedii romantycznych ostatniej dekady, 500 dni miłości. Reżyserią The Rosie Project miał również zająć się duet – Phil Lord i Christopher Miller. Oni musieli jednak zrezygnować z racji angażu przy produkcji spin-offu Gwiezdnych wojen.

Dla samej Jennifer Lawrence nie będzie to pierwszy występ w filmie romantycznym. W 2012 roku wystąpiła u boku Bradleya Coopera w Poradniku pozytywnego myślenia. Za rolę w filmie Davida O. Russella zdobyła Oscara oraz Złoty Glob. Obecnie natomiast przygotowuje się do space-romansu, Passengers gdzie wystąpi u boku Chrisa Pratta.

Źrodło: The Guardian

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…