Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lawrence i Linklater stworzą wspólny film? 1

Dopiero co poinformowaliśmy Was o premierze nowego filmu Richarda Linklatera, a już mamy kolejną informację na jego temat. Według Deadline, reżyser Boyhood jest faworytem do stania za kamerą produkcji The Rosie Project.

Linklater na stołku reżyserskim miałby zająć miejsce duetu Phil Lord i Chris Miller. Panowie w ostatnim czasie są bardzo rozchwytywani przez hollywoodzkich producentów. Pracę przy filmie na podstawie powieści Graeme Simsion porzucili na rzecz jednego ze spin-offów Gwiezdnych wojen. Gwiazdą filmu będzie Jennifer Lawrence. Autorami scenariusza są Scott Neustadter oraz Michael H. Weber.

Australijka Graeme Simsion zadebiutowała ze swoją powieścią w 2013 roku. Zebrała bardzo pozytywne recenzje, a Bill Gates umieścił ją na liście książek, które trzeba przeczytać latem 2013 roku. The Rosie Project opowiada historię profesora genetyki, Dona Tillmana który wymyśla kwestionariusz pozwalający na znalezienie perfekcyjnego partnera. Wtedy poznaje tytułową Rosie, barmankę która absolutnie nie pasuje do jego kryteriów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…