http://vimeo.com/mironkundzicz

Crowe debiutuje za kamerą 0

Russell Crowe zadebiutuje w roli reżysera.

Nakręci fabularną adaptację australijskiego dokumentu, w którym aktor jest narratorem. Obraz będzie nosił tytuł Bra Boys i powstanie dla studia Universal Pictures.

Russell Crowe w filmie Dobry rok 2006Russell Crowe w filmie Dobry rok 2006

Dokument opowiada o trzech braciach Abberton (jest wśród nich mistrz surfingu Koby Abberton), którzy rozpoczynają niezależny ruch surferów w Maroubra Beach na wschodnich przedmieściach Sydney. Jest to lepsze miejsce niż Bondi, ale nie tak piękne jak Dee Why, albo Bilgola Beach na północy.

Grupa zaczęła się rozrastać i przyjmować coraz więcej chętnych sufrerów. Kiedy w 2005 roku nie została zaproszona na zawody w Cronulla Beach, bracia Abberton rozpoczęli publiczne spotkania z innymi niezaproszonymi grupami, aby osłabić napięcie i załagodzić sytuację.

Producentem będzie Brian Grazer (Abbottowie prawdziwi), a scenariusz napisze Stuart Beattie (The Messengers). Tekst będzie się opierał na dokumencie i właśnie powstającej książce.

Russell Crowe pochodzi z Nowej Zelandii. Jest znanym i popularnym aktorem. Wystąpił między innymi w: Gladiatorze, Pięknym umyśle, Romper Stomper, Tajemnicach Los Angeles, czy Panu i władcy: Na krańcu świata. Otrzymał Oscara za rolę gladiatora Maximusa w obrazie Gladiator, oraz Złoty Glob i nagrodę BAFTA za rolę w Pięknym umyśle. Ostatnio można go było oglądać w kinach w filmie Dobry rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…