"May the Force Be With You"

Sin City serialem telewizyjnym 0

Robert Rodriguez zapowiedział, że po ukończeniu prac nad Sin City 2 zajmie się produkcją serialu telewizyjnego.

Robert Rodriguez promując Grindhouse, w jednym z wywiadów wypowiedział się na temat Sin City 2. Rodriguez zapowiedział, że zdjęcia do filmu ruszą już w czerwcu, a po ukończeniu wszystkich prac nad projektem, stworzy serial telewizyjny – Sin City, być może w formie animowanej lub w o wiele droższej formie, takiej jaką zostało zrobiona pierwsza część Sin City i 300.

Kadr z filmu Sin City - Miasto grzechu 2005Kadr z filmu Sin City - Miasto grzechu 2005

Miasto narodziło się w roku 1991. Powstało w wyniku połączenia bogatej wyobraźni i literackiego talentu mistrza współczesnego komiksu – Franka Millera, który zawsze był obrazoburcą, lecz jego opowieści o Sin City nie przystawały do żadnych znanych wzorców. W Sin City nie ma super bohaterów. Są tam tylko twardziele, ciężkie przypadki, spluwy, panienki, kochankowie i frajerzy, którzy starają się przeżyć kolejną ciemną noc.

Adaptacja komiksu Sin City w reżyserii Roberta Rodrigueza i Franka Millera uznawana jest przez fanów za najlepszą jaką do tej pory stworzono, głównie ze względu na wierność pierwowzorowi w fabule i zastosowaniu najnowszych technologii cyfrowych, dzięki którym film wygląda jak ruchomy komiks.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sin City jest dla mnie dzielem doskonalym :) chociaz podobno nie ma rzeczy doskonalych ;) Sin City 2 ;) to mmam nadzieje ze bedzie kolejna perelka :) – serial jak najbardziej ale wlasnie w technologii z 300 spartan bo normalna animacja nie bedzie pasowala ;P

Proszę czekać…