http://vimeo.com/mironkundzicz

Gwiazdy na granicy 0

Harrison Ford, Ray Liotta i Sean Penn wystąpią w dramacie Crossing Over.

Produkuje The Weinstein Company. Zdjęcia mają się rozpocząć 11 kwietnia. Tematem filmu, ma być problem nielegalnej imigracji do USA.

Sean Penn w filmie Wszyscy ludzie króla 2006Sean Penn w filmie Wszyscy ludzie króla 2006

Reżyserem i scenarzystą obrazu będzie Wayne Kramer (Potęga strachu). Zdjęcia mają się odbyć w Los Angeles. Film ma się skupić na nielegalnych imigrantach, ich drogach do USA i ludziach, którzy z nimi walczą. Poza tym pojawi się problem handlu narkotykami.

Obsada ma się powiększać w trakcie trwania zdjęć i będzie ona bardzo płynna. Penn będzie na planie zdjęciowym przez trzy dni, ponieważ wcieli się w małą rolę, agenta Straży Granicznej.

Ford zagra agenta, który przeprowadza obławy na nielegalnych emigrantów, a Liotta zagra orzecznika USCIS (United States Citizenship and Immigration Services), biurokratę, który walczy z problemem nielegalnej imigracji.

Producentami są Kramer, Frank Marshall (Kto wrobił królika Rogera) i Gregg Taylor (Kot).

Harrison Ford urodził się w Chicago. Sławę przyniosła mu rola Hana Solo w trylogii Gwiezdne wojny. Poza tym wystąpił w Łowcy androidów, Franticu, Ściganym, Wybrzeżu Moskitów, czy trylogii o przygodach Indiany Jonesa. Był nominowany do Oscara, za rolę w Świadku. Zdobył natomiast Saturn Award i czterokrotnie Blockbuster Entertainment Award.

Ray Liotta pochodzi z New Jersey. Sławę przyniosła mu rola Henry'ego Hilla w Chłopcach z ferajny. Potem przyszły role w Tożsamości, Hannibalu, Blow, Ludziach rozrywki, czy Operacji Słoń. Za rolę w Ostrym dyżurze zdobył nagrodę Emmy i Prism.

Sean Penn urodził się w Kalifornii. Aktor, reżyser, scenarzysta. Znany jest z filmów Rzeka tajemnic, 21 gramów, Zabić prezydenta, Słodki drań, czy Cienka czerwona linia. Zdobył Oscara i Złotego Globa za Rzekę tajemnic, Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie i Independent Spirit Award za Przed egzekucją, oraz nagrodę dla najlepszego aktora na Festiwalu Filmowym w Cannes za Jak jej nie kochać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…