Studentka dziennikarstwa. Lubi dobrą muzykę, dobre kino, dobry humor i... ludzi. :)

Jesse Eisenberg zakuty w kajdanki i łańcuchy. Zobacz plakat Iluzji 2 0

W sieci pojawił się najnowszy plakat z Jessem Eisenbergiem zakutym w łańcuchy i kajdanki, który promuje thriller pt. Iluzja 2. Film zobaczymy już w czerwcu tego roku, a plakat znajdziecie poniżej:

Iluzja 2 reżyserowana jest przez Jona M. Chu na podstawie scenariusza Eda Solomona i Pete'a Chiarelliego. W sequelu ponownie zobaczymy Woody'ego Harrelsona, Jessego Eisenberga, Dave'a Franco, Marka Ruffalo, Michaela Caine'a i Morgana Freemana, natomiast Isla Fisher zastąpi Lizzy Caplan. Do obsady dołączyli także Jay Chou i Daniel Radcliffe.

Opis dystrybutora:

Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milinami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną CZTEREJ JEŹDŹCY. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…