Batman wystąpi solo 0

Ben Affleck tuż przed Comic Con ogłosił, że wyreżyseruje i zagra w Untitled Batman Reboot. Dodatkowo filmowiec planuje napisać scenariusz wraz z Geoffem Johnsem. Worner Bros. nie podało jeszcze daty premiery, ale Affleck potwierdza, że film jest w trakcie rozwoju.

DC All Access spotkało Bena Afflecka, który potwierdził, że pracuje nad czymś i jest bardzo podekscytowany.

Geoff Johns to genialny facet. Wydaje mi się, że jest nieocenionym źródłem informacji na temat komiksów. Za każdym razem, kiedy wspominam jakąś komiksową rzeczy czy postać, Johns mówi "Tak, napisałem to". Czasami mam wrażenie, że się ze mnie nabija, bo mówi, że napisał wszystko. Teraz pracujemy razem nad czymś i jestem naprawdę bardzo podekscytowany. Uwielbiam go. Jest najlepszy.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o reboocie na chwilę po pokazie Batmana v Supermana: Świt sprawiedliwości dla ekipy i producentów wykonawczych. Film zgarnął owacje na stojąco, a studio było tak zachwycone występem Bena Afflecka , że rozpoczęło pracę nad przedłużeniem umowy z aktorem na kolejne 10 lat. Studio rozważa stworzenie filmu poświęconego tylko jego bohaterowi. Podczas konferencji prasowej Ben Affleck zapytany o możliwe wyreżyserowanie Batmana, nie wykluczył takiej możliwości i wspomniał o tym, jak wiele nauczył się od reżysera Zacka Snydera i scenarzysty Chrisa Terrio.

Oczywiście, że tak. Dla mnie przy podjęciu decyzji o reżyserowaniu najważniejszy jest materiał, opowieść i bohaterowie. Teraz jestem odważniejszy, ponieważ wiele się nauczyłem oglądając Zacka i Chrisa. Dla mnie naprawdę wartościową rzeczą, oprócz osobistego doświadczenia grania , było oglądanie faceta, który doskonale rozumie mechanizmy tworzenia filmów. Korzysta z najnowszych technologii, łączy tradycyjną kamerę z efektami specjalnymi i kaskaderskimi i wszystkie narzędzia dostępne reżyserowi. Widziałem, jak Zack skonstruował obraz przy pomocy ręcznie rysowanych storyboardów, klatka po klatce i dopiero wtedy rozwijał je w film, który możemy zobaczyć. Myślałem o reżyserowaniu filmów takich, jak ten i cieszę się, że ta praca dała mi bardzo cenne doświadczenie. Gdybym miał samodzielnie podjąć się tego zadania, na pewno skorzystam z pozyskanych informacji.

Ben Affleck reżyseruje Live by Night, który na ekranach pojawi się 20 października 2017. Aktor również przystąpido pracy nad Justice Leagu Part 1, do której zdjęcia rozpoczną się 11 kwietnia w Wielkiej Brytanii.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Redox 2016-03-26

Coś czuję. że dość szybko Warner Bros. ruszy z produkcją solowego filmu o Batmanie. Wielu recenzentów, którzy obejrzeli już "BvS" twierdzi, że Ben Affleck był najlepszą częścią filmu.

Proszę czekać…