Bill & Ted 3 już wkrótce w produkcji 0

W tym roku minie 25 lat, odkąd Szalona wyprawa Billa i Teda, kontynuacja filmu z 1989 – Wspaniała przygoda Billa i Teda, pojawiła się na ekranach. Wspaniałym prezentem dla wszystkich fanów byłoby potwierdzenie, że film Bill & Ted 3 w końcu ruszy do przodu i rozpocznie się produkcja. Sequel był rozwijany przez lata przez reżysera Deana Parisota i scenarzystów Eda Solomona i Chrisa Mathesona , którzy napisali dwa pierwsze filmy. Forbes spotkało się z Alexem Winterem, grającym Billa S. Prestona Esquire’a, który potwierdził, że Keanu Reeves zagra Teda Theodore’aa Logana.

Jak moglibyśmy zrobić ten film bez niego na pokładzie? Ludzie ciągle pytają, czy Keanu zagra, a ja mam ochotę powiedzieć, że: "nie, zrobię tylko film o Billu". Oczywiście, że zagra. Nie mogę zrobić opowieści o Billu i Tedzie bez Keanu.

W marcu Alex Winter powiedział, że albo Bill & Ted 3 powstanie wkrótce, albo już nigdy nie ujrzy światła dziennego. Keanu Reeves podkreślił jednak, że film się nie pojawi, dopóki przedstawiona w nim historia, nie będzie dopięta na ostatni guzik. Pojawiły się informacje, że rozpoczęcie zdjęć jest planowane na koniec 2016 albo początek 2017 roku. Alex Winter:

Wszytko wygląda dobrze. To jest Hollywood, dlatego nie uwierzę, że coś się dzieje, dopóki nie pojawi się na VOD, ale wszyscy pracujemy każdego dnia nad pre-produkcją, więc mogę zapewnić, że działamy nad projektem. Na szczęście zdjęcia nie potrwają długo. Pracowaliśmy nad nim (scenariuszem) przez jakieś sześć lat. Jesteśmy w nim zanurzeni. Scenariusz został napisany przez Chrisa Mathesona i Eda Solomona, odpowiedzialnych za poprzednie dwa filmy. To fantastyczni scenarzyści. Mamy scenariusz, reżysera i studio – staramy się tylko ustalić datę rozpoczęcia.

Film będzie opowiadał o kryzysie wieku średniego, kiedy Bill i Ted wciąż nie napisali piosenki, która przyniesie światu Pokój i Harmonię. Alex Winter potwierdził też, że w sequelu pojawi się kilku bohaterów z poprzednich filmów, jak i nowe postaci.

Widzieliście dwa pierwszy filmy o Billu i Tedzie? Czekacie na kontynuacje?

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…