na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

People wybrał najpiękniejszych 0

Po raz osiemnasty magazyn People wybrał najpiękniejsze osoby świata. Zwyciężyła Drew Barrymore.

Angelina Jolie, zeszłoroczna zwyciężczyniAngelina Jolie, zeszłoroczna zwyciężczyni

Na szczycie 18. edycji plebiscytu znalazła się Drew Barrymore (50 pierwszych randek), która w wywiadzie do magazynu zdradziła swój sekret na piękno: To szczęście sprawia, że ludzie są piękni, stają się niemal lustrem swego szczęścia. Triumfatorka rankingu znalazła się na nim po raz czwarty. Aktorka zgodziła się także pozować do zdjęć bez makijażu, do czego dały się także nakłonić: Eva Longoria (Gotowe na wszystko), Jessica Biel (Teksańska masakra piłą mechaniczną), Jessica Simpson (Pracownik miesiąca) i Jessica Alba (Sin City) a także Anne Hathaway (Diabeł ubiera się u Prady).

W zestawieniu znalazły się także takie gwiazdy jak: Brad Pitt, Angelina Jolie (zdj.), George Clooney, Oprah Winfrey, Alicia Keys, Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Nicole Kidman, Jennifer Garner, Matthew McConaughey , Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Halle Berry oraz Jennifer Lopez. Julia Roberts, która także znalazła się na liście, dorównała rekordu Halle Berry, pojawiając się w rankingu 100 najpiękniejszych 11. raz.

Jurorzy zapewniają, że każde miejsce jest szczegółowo przemyślane, a każdy wspaniałomyślny gest wszystkich kandydatów odnotowany jako plus. Nie liczy się bowiem tylko ich piękno zewnętrzne, ale i dobro, jakie czynią dla świata.

Samą gwiazdę Aniołków Charliego już niedługo będziemy oglądać w Lucky You i Date School.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…