Po prostu kocham kino :)

Jennifer Aniston najpiękniejszą kobietą 2016 3

Jedna z ulubionych gwiazd Przyjaciół jest teraz Najpiękniejszą Kobietą roku 2016 wg magazynu People. Skromna i przeurocza Jennifer Aniston jest ozdobą rocznicowego wydania publikacji. Aktorka na łamach pisma zdradza swoje sekrety na piękne ciało i zdrowy umysł po czterdziestce.

Aniston w wywiadzie dla People opowiada, jak postrzega piękno i zdrowie po czterdziestce, a jak to wyglądało w wieku 20 lat. Aktorka mówi, że zabawne jest to, jak bardzo szybko następuje przemiana z beztroskiego życia, nagle musimy być bardzo ostrożni, przede wszystkim z tym, co jemy. Ogromne znaczenie zaczyna mieć również to jak śpimy i dbamy o siebie. Gdy ma się dwadzieścia lat, sporo może ci ujść na sucho.

Sekretem aktorki na zgrabne ciało jest nic innego jak joga – trzy razy w tygodniu. Aniston stara się spędzać około godzinę dziennie na aktywnościach fizycznych, co nie jest łatwe, kiedy praca nad filmami i ich promocją się nawarstwia – jak obecnie nad nadchodzącym filmem Dzień Matki.

Jennifer Aniston

Mimo wszystko, Jennifer Aniston upiera się przy tym, że prawdziwe piękno jest wewnątrz każdego z nas.

Inner confidence. Peace. Kindness. Honesty. A life well-lived. Taking on challenges and not feeling shame for things that haven’t gone the way you felt they should have. And not feeling like a failure or allowing people to critique your life and make you feel like you’ve failed at something. That’s just toxic noise.
tłum.: Wewnętrzna pewność siebie. Spokój. Uprzejmość. Szczerość. Życie dobrze przeżyte. Podejmowanie wyzwań i brak poczucia wstydu za rzeczy, które nie potoczyły się tak, jak czułeś, że powinny. I nie czucie się jak porażka lub pozwalanie ludziom na krytykę twojego życia i sprawianie byś poczuł się jak nieudacznik. To tylko toksyczny hałas.

W poprzednich latach, zaszczytny tytuł najpiękniejszej kobiety magazynu People zdobyły:

Jak sądzicie, kto ma szansę zdobyć ten tytuł w przyszłym roku?

Źrodło: www.today.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…