"May the Force Be With You"

Eli Roth i Edgar Wright myślą o Grindhouse 2 0

Eli Roth (Hostel) i Edgar Wright (Wysyp żywych trupów) planują przekształcić swoje fałszywe zwiastuny z Grindhouse w pełnometrażowe filmy i tym samym zrobić sequel noszący nazwę Grindhouse 2. Jest duża nadzieja, że im się uda, gdyż oni tak wielkich pieniędzy na produkcję nie potrzebują jak całość Grindhouse, który kosztował około 67 mln dolarów, a po miesiącu wyświetlania w kinie zarobił zaledwie 24 mln.

Pomimo problemów finansowych w Box Office, fani nie tracą nadziei na obejrzenie fałszywych zwiastunów z Grindhouse jako pełnometrażowych produkcji. Edgar Wright planuje rozszerzyć Don't, a Eli Roth Thanksgiving do idealnego double feature (forma, w której jest wyświetlany Grindhouse).Już rozmawiałem z Edgarem Wrightem o zrobieniu przez niego 'Don't' i przeze mnie 'Thanksgiving' – powiedział Eli Roth. Rozmawiamy o tym z władzami studia Dimension. Myślę, że oni wciąż próbują zrobić coś z Grindhouse 1, aby mieć z tego jakiś zysk zanim będą myśleć o Grindhouse 2. Ja już zacząłem pracować nad zarysem fabuły swojego filmu i będę szczęśliwy, jeśli uda mi się to zrealizować.

Roth, gorący zwolennik horrorów z lat '80, chciałby zrobić swój film w stylu old school, wtedy film przypominałby produkcję z tamtych czasów. Roth mógłby napisać pełny scenariusz do Thanksgiving, ale już sam zarys fabuły wydaję się być bardzo dobry. Mamy zarys fabuły, kilka dobrych pomysłów, ale najlepsze jeszcze chcemy napisać. Nie chciałbym robić typowej dłużyzny poprzez rozwijanie szczegółów. Chciałbym, aby praca nad tym dostarczyła całej ekipie dużo wrażeń. – Eli Roth.

Roth dodał także, że przyczyną słabych wyników Grindhouse w Box Office jest to, że trwa za długo. W moim odczuciu 3,5 godziny, to trochę za duży jak na produkcję kinową. Same filmy trwają 3 godziny, ale do tego dochodzą fałszywe i prawdziwe zwiastuny przed projekcją. Całość może zabrać nawet 4 godziny wieczoru, to zbyt długo. Niektórzy nawet nie mogliby tego obejrzeć po pracy, gdyż kończą ją zbyt późno. Dość trudno jest znaleźć ludziom tyle czasu, aby obejrzeć Grindhouse. Uważam, że zarówno Planet Terror jak i Death Proof to kapitalne produkcje.

Fałszywy zwiastun Eliego Rotha – Thanksgiving możesz zobaczyć w naszym portalu klikając TUTAJ.

Kadr z planu fałszywego zwiastuna ThanksgivingKadr z planu fałszywego zwiastuna Thanksgiving

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…