Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Powstanie serial na podstawie Life is Strange! 0

Czy mamy tu fanów Life is Strange? Jeśli tak, mamy dla was świetną nowinę! Legendary Digital Studios i Square Enix zaczynają współpracę celem stworzenia serialu na podstawie tej gry!

Nad produkcją serialu będzie czuwać DJ2 Enterainment, które pracuje także nad ekranizacją przygód jeża Sonica. Choć to akurat może trochę niepokoić – DJ2 ma większe doświadczenie w robieniu gier, więc to jak wypadnie serial to wielka niewiadoma.

Jeśli jednak twórcy będą wierni oryginałowi, będzie dobrze. Life is Strange to niezwykła przygodówka, która zatrząsła sceną gier w zeszłym roku, zdobywając mnóstwo nagród i ciesząc się niezwykle ciepłym przyjęciem graczy.

Opowiada ona o Max Caufield która wraca do swojego rodzinnego miasteczka, Arcadia Bay, by uczyć się na miejscowym collegu. Pewnego dnia Max odkrywa, że umie cofać czas, i spotyka swoją przyjaciółkę z przeszłości, Chloe Price. Razem spróbują rozwiązać zagadkę zaginięcia miejscowej uczennicy, a także dziwnych zjawisk pogodowych które nawiedzają okolicę…

Jeśli ten opis brzmi dla was ciekawie, sugeruję zapoznanie się z rzeczoną produkcją. Szczególnie że pierwszy epizod jest dostępny za darmo w sklepie Steam oraz Xbox Live i PSN.

Źrodło: ign.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…