Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Jared Leto przyznaje że dużo jego scen zostało wyciętych z Legionu Samobójców 0

Premiera Legionu Samobójców dopiero jutro, ale twórcy już zaczęli się tłumaczyć z widowni. Najpierw wyciekły szczegóły produkcji, a teraz Jared Leto wypowiada się o swojej roli w filmie…

Mimo iż Joker był mocno reklamowany jako jedna z ważniejszych postaci Legionu Samobójców, recenzje wyjawiły, iż jego rola w filmie jest naprawdę mała. Na ten temat wypowiedział się, wcielający się w słynnego kawalarza, Jared Leto.

Mnóstwo moich scen zostało wyciętych z filmu. Mam jednak nadzieję, że w końcu ujrzą światło dnia.

Jared Leto na temat wyciętych scen Jokera

Leto wypowiedział się także na temat możliwości zagrania Jokera w przyszłości.

Im więcej pracowałem nad tą postacią, tym więcej dowiadywałem się o Jokerze, i myślę, że to będzie się dalej działo. To bardzo skomplikowane. Joker jest dla mnie niezwykle fascynujący, myślę, że jest tu jeszcze wiele do pokazania i bardzo cieszyła mnie możliwość grania tej postaci. To uzależniające, by grać, postać, u której pomyłka jest najlepszym rezultatem.

Jared Leto o graniu Jokera w kolejnych filmach

Na tym etapie, Warner Bros może sobie odpuścić te tłumaczenia. Film jeszcze nie wyszedł w kinach, a wytwórnia już zalewa nas potopem informacji, jak to bardzo kampania promocyjna nas okłamywała. Warner Bros chyba kompletnie nie ma ochoty zarobić na tym filmie.

Premiera Legionu Samobójców już 5 Sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…