Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Ryan Potter zgłasza się na Robina! 0

Nie raz i nie dwa, spotykamy się z sytuacją, gdzie dany aktor stara się o konkretną rolę. Dość wspomnieć niedawną kampanię Rona Perlmana o rolę Cable’a w sequelu Deadpoola albo niedawne stwierdzenie Anne Hathaway, iż chętnie zagrałaby Kobietę Kot, po raz kolejny. Tym razem otrzymujemy kolejny przykład takiej kampanii i myślę, że może się wam spodobać…

Wielu aktorów wykazuje zainteresowanie rolą poprzez same słowa, serie tweetów i tym podobne. Inny pomysł miał Ryan Potter, którego możecie kojarzyć jako głos Hiro Hamady z Wielkiej Szóstki. Widzicie bowiem, Ryan we współpracy ze Force Storm Entertainment, przygotował krótki filmik, w którym zamiast opowiadania, dlaczego powinien dostać tę rolę, decyduje się to po prostu pokazać…

Okazuje się, że Potter ma wielkie doświadczenie w tak zwanym "Kung Fu Białego Tygrysa". To pewna wariacja na temat Kung Fu, z tym że, z tej techniki korzystali między innymi ochroniarze wielu dynastii cesarskich w Chinach. Samą technikę, Potter ćwiczy od 8 roku życia, i jak widać na filmiku, nauka nie poszła w las.

Bardzo ważna jest także wersja Robina, którą wybrał sobie Potter. Tim Drake (znany także jako Czerwony Robin), był postacią, która podążała za Batmanem, bo wierzył, że ten faktycznie potrzebuje pomocy, po śmierci poprzedniego Robina, Jasona Todda. Może kojarzyć się z Syndromem z Iniemamocnych, ale w przeciwieństwie do tamtej postaci, Drake faktycznie był przydatną osobą, i wielokrotnie okazywał się bardzo przydatnym pomocnikiem Batmana i Nightwinga.

Trudno też ukrywać, że bardzo by to pasowało ze względu na fakt, iż w DCEU, Jason Todd faktycznie nie żyje. Dałoby to fajną możliwość by w solowym filmie o Batmanie z Benem Affleckiem, pojawił się nowy Robin, który pomógłby Batmanowi się zmienić, ze stanu w którym go widzimy w Batman v Superman. A idealnym kandydatem do bycia nowym Robinem, byłby właśnie Tim Drake.

A wy, jak uważacie? Podoba się wam ten pomysł? Czy może macie lepszą kandydaturę? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…