na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Seks w wielkim mieście doczeka się wersji kinowej 0

Kilkuletnie negocjacje New Line Cinema i telewizji HBO zakończyły się pomyślnie.

Obsada serialu Seks w wielkim mieścieObsada serialu Seks w wielkim mieście

W momencie, gdy serial zszedł z anteny, widzowie zaczęli wysyłać petycje o wznowienie serii lub wyprodukowanie jej wersji kinowej. Negocjacje trwały kilka lat. Fani odetchnęli z ulgą, kiedy w prasie i w sieci pojawiła się informacja o tym, że bohaterów ulubionego serialu będą mogli oglądać na ekranach kin.

Przypomnijmy, że dwa lata temu nakręcenie kinowego Seksu w wielkim mieście było o krok od wykonania. Kim Cattrall chciała jednak większej gaży oraz dużej kontroli nad scenariuszem, czego twórcy nie mogli jej zapewnić. Tak więc jest to druga próba zrobienia filmu pełnometrażowego, a wielbiciele S. J. Parker i jej koleżanek już modlą się o to, by powiedzenie do trzech razy sztuka w tym przypadku racji bytu nie miało. Uspokojeniem mają być zapewnienia, że Cattrall tym razem jest bardzo zadowolona z umowy, tym bardziej, że daje jej ona gwarancję roli w nowym serialu stacji HBO.

W rolach głównych: Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon oraz wymieniona już wcześniej Kim Cattrall, czyli aktorki znane już wszystkim z serialu. Twórcy nie zdradzają, czy bohaterowie drugiego planu także pojawią się w filmie. Scenariuszem i reżyserią zajmie się Michael Patrick King, który jako producent z serialem jest od początku.

Zdjęcia ruszą jesienią.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…