Logan - jaki jest nowy film o Wolverinie? 0

Filmy o superbohaterach stają się ostatnimi czasy nie tylko coraz liczniejsze, lecz także powtarzalne. Zapewne z tego powodu wielu fanów komiksowego Wolverine’a czeka na najnowszy film o nim- Logan w reżyserii Jamesa Mangolda. W przeciwieństwie do wcześniejszych ekranizacji losów mutanta, Logan ma być filmem bardziej psychologicznym, skupionym na postaci i jej przeżyciach.

Część filmu niedawno została wyświetlona dla krytyków. Jakie są zatem pierwsze komentarze? Ogólnie najbardziej chwalona jest główna postać. Prawdopodobnie będzie nam dane ujrzeć Wolverine’a z jego najbardziej agresywnej i zwierzęcej strony. Z pewnością ucieszy to fanów Hugh Jackmana, który po wielu filmach wciąż potrafi zachować prawdziwy charakter odgrywanej postaci. Wielu z tych, którzy widzieli Logan, ma nadzieję na utrzymanie się tego poziomu w kolejnych filmach wytwórni. Niektórzy mają nadzieję, że Logan nie zakończy dobrej passy Hugh Jackmana, który tym filmem postanowił rozstać się z serią.

Film dostał kategorię wiekową R, co oznacza że będzie przeznaczony jedynie dla dorosłych widzów. Spodziewać się zatem możemy o wiele większej brutalności i krwawych scen walki niż w poprzednich produkcjach.

Logan ma mieć swoją premierę 3 marca 2017 roku. Doświadczony wieloma trudnościami i zmęczony życiem Wolverine żyje w świecie, w którym mutanty zostały zdziesiątkowane i zrzucone na margines społeczny. Bohater stanąć ma do swojej ostatniej misji. Ma on uratować młodą dziewczynę, będącą ostatnią nadzieją dla świata mutantów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-12-13

Mam dobre przeczucia do filmu.

Proszę czekać…