Herosi najlepsi! 0

23 raz Stowarzyszenie Krytyków Telewizyjnych przyznało wczoraj swoje nagrody.

Najlepszym programem telewizyjnym roku został uznany, pokazywany również w polskiej telewizji serial Herosi. Mutacje genów, ewolucja, która powoduje, że ludzie mają zdolności, których inni mogliby tylko pozazdrościć to nie jest temat nowy. Rozsiani po całym świecie, nieznający się wzajemnie, jeszcze nie wiedzą, że ich dary będą musiały być wykorzystane do ocalenia świata, do obrony przed tajemniczym Sylarem. Tak wygląda wstęp do serialu. Wprawdzie w Polsce nie udało się zdobyć takiej oglądalności jak serialowi Prison Break a 6 mln widzów pierwszych odcinków to tylko marzenie, ale zarówno pora jest inna, jak i miłośników fantastyki chyba trochę mniej. Średnia widownia z dwóch pierwszych czwartków to 2,66 mln widzów.

HeroesHeroes

W internecie powstała jednak spora społeczność zgromadzona wokół serialu i wiele osób czeka na finał I sezonu, kiedy trwają pracę nad kolejnymi odcinkami z drugiego.

4 nagrody z dziesięciu – Triumf stacji NBC, która zdobyła wyróżnienia za: Herosów, The Office – najlepszy serial komediowym, Friday Night Lights – najlepszy nowy program telewizyjny oraz Alec Baldwin z serialu 30 Rock – najlepsze osiągnięcie aktorskim roku w komedii.

Jeśli chodzi o pozostałe osoby i produkcje, które znalazły uznanie krytyków, to: Michael C. Hall za występ w serialu Dexter – najlepsze osiągnięcie aktorskie w dramacie, Rodzina Soprano – dwie nagrody: za najlepszy serial dramatyczny oraz Heritage Award, Planet Earth stacja Discovery – najlepszy film, mini-serial i program specjalny oraz Kyle XY – najlepszy serial dla dzieci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…