"May the Force Be With You"

Oficjalny magazyn grozy - 'Czachopismo', już w kioskach! 0

Planowany od kilku miesięcy, oficjalny magazyn grozy nareszcie trafił do sprzedaży. Cena pierwszego numeru to 6,66 zł.

W imieniu redakcji „Czachopisma” z radością informuję, że po kilkumiesięcznych bojach, nareszcie ukazał się pierwszy numer naszego magazynu. Całe opóźnienie spowodowane było niekończącymi się formalnościami związanymi z wpuszczeniem na rynek nowego tytułu. W optymistycznej wersji założyliśmy, że potrwają one miesiąc. Tak się jednak nie stało … i trwało to ponad 2 miesiące.

Jak zapewne wiecie, numer pierwszy miał się ukazać w pierwszej połowie czerwca. Najważniejsze jest jednak to, że pierwszy numer jest już dostępny w sprzedaży w sieci Ruch włączając w to Empiki w całym kraju.

W numerze pierwszym znajdziecie m.in. obszerne teksty poświęcone Tromie, wywiad z Douglasem Buckiem reżyserem remake’u ?Sióstr? de Palmy – filmu, który pojawi się w Polsce dzięki firmie Vision już w sierpniu. Ponadto znajdziecie tu komiks, opowiadania, felietony oraz sporo recenzji filmowych, książkowych i wiele innych.

Na koniec wspomnę może jeszcze o cenie. Zrobiliśmy wszystko, aby była to przyjazna kwota 6.66 zł. W chwili obecnej przykładamy wszelkich starań, aby moc do kolejnych numerów dodawać filmy na płytach dvd. Cena gazety z filmem nie przekroczy 10 zł. Ale o tym w swoim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z nowym magazynem. Więcej informacji znajdziecie na ruszającej niebawem oficjalnej stronie magazynu www.czachopismo.pl

i pamiętajcie „co złego to my!”

Informacja od redakcji Czachopisma

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…