"May the Force Be With You"

Uzbrojone dinozaury z Parku Jurajskiego 0

Steven Spielberg zdecydował się powrócić do pracy nad czwartą częścią serii Park Jurajski.

Pragnąc zachęcić widzów nie tylko spektakularnymi efektami specjalnymi, ale również intrygującym scenariuszem, twórcy dzieła postanowili, że dinozaury w kolejnej części superprodukcji będą…. uzbrojone.

Na stronie internetowej miłośników horrorów Bloody-Disgusting przeczytać można, że nowy film opowie o projekcie rządowym, który wykorzystuje tresowane gady do noszenia na grzbietach broni. Niestety tresura się nie sprawdza i niesfornie prehistoryczne zwierzaki wymykają się spod kontroli.

W przedsięwzięciu ponownie weźmie udział Laura Dern, wcielając się w postać dr Ellie Sattler. Na plan nie zawita jednak Sam Neill, który w poprzednich produkcjach zagrał doktora Alana Granta. Zdjęcia rozpoczną się pod koniec roku w Kauai na Hawajach.

Steven Spielberg pracuje obecnie nad czwartą częścią przygód Indiany Jonesa. Efekty tej pracy będziemy mogli podziwiać od 23 maja 2008 roku.

Laurę Dern mogliśmy oglądać pod koniec lipca w najnowszym dziele Davida Lyncha, Inland Empire.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

BigGiantHead

Hahaha, niezła komedia będzie :D

sowa

2 była słaba 3 troszke lepsza ale dinozaury z bronia na grzbeicie brzmi załosnie pozyjemy zobaczymy ale 1 juz nic nie przebije

sciema

Fakt glupota, ale za to jaka kasa z tego bedzie ;)

Tomassh

? :/ co za glupota…

Proszę czekać…