"May the Force Be With You"

Stuart Beattie pisze G.I. Joe 0

Stuart Beattie został zatrudniony przez studio Paramount Pictures do napisania scenariusza filmu G.I. Joe, bazowanego na serii figurek.

Figurki G.I. Joe / toynewsi.comFigurki G.I. Joe / toynewsi.com

Lorenzo di Bonaventura wraz z dyrektorem wykonawczym firmy Hasbro – Brianem Goldnerem, zajmie się produkcją. Stephen Sommers, reżyser G.I. Joe, i jego współpracownik z Sommers Co. – Bob Duscay, także będą zaangażowani jako producenci.

Będzie drugi projekt, przy którym Paramount będzie współpracować z Hasbro. Pierwszy to oczywiście Transformers, przy którym również głównym producentem był Bonaventura, a Goldner wykonawczym.

Goldner powiedział, że największa popularność G.I. Joe przypada na lata 80', kiedy to Marvel wydał około 155 komiksów, wtedy powstał także serial animowany bazowany na figurkach. W filmie zostanie pokazanych około 30 postaci, zarówno tych dobrych i złych, które stanowią rdzeń G.I. Joe.

Tej jesieni zaczną się przygotowania do realizacji filmu, w lutym następnego roku startują zdjęcia. Premiera zaplanowana jest na lato 2009 roku.

Wspomniany wcześniej Stuart Beattie, który napisze scenariusz, jest autorem Zakładnika i Wykolejonego, a także współtwórcą wszystkich części Piratów z Karaibów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…