"May the Force Be With You"

Damon Lindelof mówi o czwartym sezonie Lost 0

Producenci serialu Lost (Zagubieni), produkowanego dla stacji ABC wypowiedzieli się dla serwisu SCI FI Wire odnośnie czwartego sezonu, podali kilka spoilerów i powiedzieli, że w nadchodzącym sezonie poznamy więcej odpowiedzi, będzie więcej flashbacków i trochę o przyszłości bohaterów.

TEKST ZDRADZA SZCZEGÓŁY FABUŁY CZWARTEGO SEZONU LOST

Producent wykonawczy i współtwórca serialu – Damon Lindelof powiedział, że czwarty sezon odpowie na mnóstwo pytań, ale także zrodzi następne. Dodał jeszcze: Czwarty sezon będzie najbardziej wyjątkowym ze wszystkich. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, iż zaoferujemy wam tak samo dużo niespodzianek, ile przyniósł finał trzeciego sezonu.

Lindelof uchylił rąbka tajemnicy: Michael (Harold Perrineau) powraca, definitywnie. Jeśli chodzi o Walta (syn Michaela grany przez Malcolma Davida Kelley'a), to zawsze mieliśmy świadomość, że będzie on dorastał szybciej w rzeczywistości niż w serialu. Zaplanowaliśmy to, uwierzcie nam i proszę, zaufajcie.

Producenci serialu znaleźli już rozwiązanie, co zrobią z tajemniczą postacią o imieniu Jacob, który został wprowadzony na końcu trzeciego sezonu. Uważnie dobierając słowa, producent wykonawczy – Carlton Cuse, powiedział: Tak, wiemy już jak przedstawimy Jacoba. Notujcie uważnie słowa, którymi wam odpowiadam. I powiem, że nie, Jacob nie pojawił się nigdy wcześniej, przed spotkaniem z Johnem Locke'iem.Cuse odmówił odpowiedzi na pytanie czy aktor, który sportretuje postać Jacoba, został już wybrany.

Flashbacki będą kontynuować odkrywanie przeszłości bohaterów, ale będą one także rzucały okiem w przyszłość. – powiedzieli producenci. (W finale trzeciego sezonu, widzowie mogli zobaczyć w flash-fowardach zdarzenia po tym jak Jack (Matthew Fox) i Kate (Evangeline Lilly) w jakiś sposób opuścili tajemniczą wyspę.)

Producenci powiedzieli, że jest to nieuchronne, aby zagiąć czas historii opisywanej w Lost poprzez spoglądanie w przeszłość i przyszłość. Jest to całkowicie nieuniknione, aby stworzyć z flashbacków nowe spojrzenie na świat, co daje pewną istotną zmianę w naturze serialu. – powiedział Cuse. Wychodząc w przód, dostajecie mieszankę. Mamy nadzieję, że każdego tygodnia damy wam grę dającą do myślenia. Nie będziecie myśleć tylko o tym, na kim skupimy uwagę, ale też w jaki sposób. Flash-fowardy będą częścią czwartego sezonu, potwierdzam to.

Źródło: SCI FI Wire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

WielkiBialyKrolik

ja już się pogubiłam :D

rudaa6

lost to jeden z najlepszych seriali jakie oglądalam:))))) te zwroty akcji, napiecie….a przede wszystkim większość scen nierealistycznych, niemozliwych w prawdziwym zyciu!!!!!po prostu masakra;)

Ronaldinho rudaa6

To prawda, masakra. Sięgając pamięcią wstecz nie ma chyba drugiego takiego serialu o tak rozszerzonej fabule, o tylu wątkach zawartych w przeszłości wyspy, bohaterów, kończąc na pojedynczych przedmiotach.

Proszę czekać…