Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Nowy Terminator wyjaśni, dlaczego zabójczy robot otrzymał sylwetkę Schwarzeneggera 0

Choć zabójcy z Terminatora nie są do końca robotami (to żywa tkanka osadzona na metalowym szkielecie endoskopowym), fani wciąż zastanawiają się, dlaczego T-800 przybrał formę Arnolda Schwarzeneggera. James Cameron szykuje się do wyjaśnienia tej zagadki!

W trakcie rozmowy z portalem JoBlo Cameron zapytany został, czy w którejś z części Terminatora chciał zaprezentować Schwarzeneggera jako żywego człowieka. Oto, co słynny reżyser odpowiedział:

Musisz sam zadać sobie pytanie: Dlaczego zdecydowali się stworzyć tę postać na bazie wyglądu i zachowania Arnolda? Musi przecież istnieć jakiś powód. Pomyślałem zatem o prototypie cyborga. Musiał istnieć facet, od którego pobrano DNA, a następnie wyhodowano zewnętrzną powłokę Terminatora… z pewnością był to prawdziwy mężczyzna. Teraz pojawia się pytanie, czy taka osoba miała jakiś związek ze Skynetem – DLACZEGO wybrali właśnie jego? Możliwe, że Terminator [jakiego znamy z filmów] znalazł się po prostu najbliżej drzwi prowadzących do centrum podróży w czasie, a wszystkie inne [cyborgi] wyglądały inaczej. Zadałem sobie te pytania, lecz nigdy na nie nie odpowiedziałem. Bądźcie na bieżąco! Tworzymy teraz nowe produkcje – możliwe, że trylogię. W nich może kryć się odpowiedź, na te pytania.

Oznacza to zatem, że Arnold Schwarzenegger wystąpi również w kolejnych częściach franczyzy o zabójcy z przyszłości!

A Wy? Czy interesuje Was geneza powstania jednego z najsłynniejszych cyborgów w historii kina?

Źrodło: slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz 2017-08-11

Czyli jednak seria będzie kontynuowana, co do tematu to większość widzów ma to w nosie, zagorzali fani pewnie się nad tym głowią, ale jak pokazano na obcym odkrywanie takich tajemnic może nie wyjść na zdowie

Rob 2017-08-12

https://www.youtube.com/watch?v=kayFrIR-Qfw już raz wyjaśnili, chcę sequelu Genesis.

Redox Animek84 2017-08-12

@Animek84 Zapomniałem o tej scenie. Dzięki za odświeżenie.

Rob Redox 2017-08-12

@Redox Nie ma za co :)

Proszę czekać…