"May the Force Be With You"

Simon Pegg na pokładzie Star Treka 0

Kojarzeni z komediowymi rolami – Simon Pegg oraz John Cho, dołączyli do obsady nowego Star Treka.

Brytyjski aktor – Simon Pegg, znany z ról w Wysypie żywych trupów i tegorocznego Hot Fuzz – Ostre psy, wcieli się w postać Scotty'ego, szkockiego inżyniera na statku Enterprise. Do obsady Star Treka dołączył również John Cho (O dwóch takich co poszli w miasto), wcieli się on w postać Sulu.

Nowego Star Treka reżyseruje J.J. Abrams, twórca Zagubionych i reżyser Mission Impossible III, na planie tego filmu pracował on właśnie z Peggiem, który grał postać drugoplanową. Autorami scenariusza są (prócz reżysera): Roberto Orci i Alex Kartzman, niedawno wraz z Abramsem podpisali kontrakt z Foxem na nowy serial Fringe. Również producenci (Bryan Burk i Damon Lindelof) to osoby ściśle związane z Abramsem, są oni producentami Zagubionych.

Wcześniej w obsadzie znaleźli się: Zoe Saldana jako Uhura, Anton Yelchin jako młody Chekov (rosyjski nawigator) i Zachary Quinto jako młody Spock. Leonard Nimoy, który we wcześniejszych Star Strekach grał Spocka, tutaj również się w niego wcieli. Chris Pine prowadzi rozmowy odnośnie roli młodego Kirka. W roli czarnego charakteru – Nero, zobaczymy Erica Bana.

Zdjęcia rozpoczną się na początku listopada i potrwają do marca przyszłego roku. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2008 roku.

Szczegóły fabuły są tajemnicą, aczkolwiek wiadomo, że w filmie zobaczymy początki losu załogi wahadłowca Enterprise. Główną postacią, jeszcze nie obsadzoną, będzie ojciec Kirka – Christopher Pike, pierwszy kapitan Enterprise.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…