Dekodery HD Cyfrowego Polsatu już dostępne 0

Od 2 listopada w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu można zakupić dekodery HD firmy Samsung. Pozwolą one widzom na odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości, które niebawem pojawią się w ofercie platformy.

Jako pierwszy w Cyfrowym Polsacie dostępny będzie kanał Polsat Sport HD (nadaje na razie testowo), potem do oferty platformy będą sukcesywnie wprowadzane kolejne stacje nadające w wysokiej rozdzielczości. Będą to kanały o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Bezpłatnie wszystkie stacje HD dostępne w Cyfrowym Polsacie abonenci platformy posiadający dekodery Samsung HD będą mogli oglądać do 31 marca 2008 roku.Dekoder na własność kosztuje 300 zł, a opłata aktywacyjna wynosi 99 zł. Klienci dokonujący jednorazowej wpłaty w wysokości 199 zł i wnoszący przez 12 miesięcy regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 20 zł miesięcznie, staną się po 13 miesiącach właścicielami dekodera. Opłata aktywacyjna wynosi w tym przypadku 1 zł. Można też wybrać opcję udostępnienia dekodera przez platformę i korzystać z niego ponosząc jednorazowy koszt aktywacji w wysokości 99 zł oraz wnosząc regularne opłaty z tytułu udostępnienia sprzętu w wysokości 15 zł miesięcznie.

Platforma Cyfrowy Polsat SA, uruchomiona w 2000 roku, jest największą platformą satelitarną w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, liczącą 1,7 mln aktywnych użytkowników dekoderów i oferującą odbiór 57 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych, dziewięciu radiowych i setek niekodowanych stacji zagranicznych (free-to-air).

Źródło: wirtualnemedia.pl

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…