A jednak Kevin na Święta w Polsacie! 0

Polsat kończy prace nad świąteczno-noworoczną ramówką. Jej filarem będą oczywiście fabularne produkcje.

Obok filmowych klasyków pojawią się telewizyjne premiery. Widzowie zobaczą przeszło trzydzieści tytułów m.in.: Szklaną pułapkę, Kevina, Wojnę i pokój oraz indyjski hit prosto z Bollywood.Wigilijny filmowy maraton w Polsacie rozpocznie się o godzinie 9.00. Stacja pokaże film animowany Miasteczko Hallowen. Po nim wyemitowana zostanie muzyczna produkcja Annie. Popołudniową familijną ofertę dopełnią filmy: Gwiazdkowa zguba, Opowieści biblijne i Magiczne święta. Po przerwie na Wydarzenia o 19.30 Polsat zaprezentuje animowany hit kinowy Epoka lodowcowa. Pojawi się także Bruce Willis, który zmierzy się z terrorystami w nowoczesnym wieżowcu ( Szklana pułapka, 21.00) oraz Nicolas Cage w świątecznej opowieści Family Man(23.30).

Pierwszego dnia Świąt ofertę otworzy animowany film Casper straszy w Boże Narodzenie. Następnie kanał pokaże film przygodowy o Klausie Störtebekerze, jednym z najsłynniejszych piratów w historii (Klaus Störtebeker: Pirat z Północy). Popołudnie wypełnią Anioł Stróż i Świąteczna gorączka. Stacja pokaże również pierwszą część produkcji Wojna i pokój. Ścisły prime-time Polsat przeznaczy na emisję komedii Śnięty Mikołaj oraz filmu akcji z udziałem polskich gwiazd Sara.

Drugiego dnia Świąt Polsat nada animowany film familijny o przygodach słynnego kowboja Lucky Luke'a, western Cud w Sage Creek, amerykańską komedię Cud na 34 Ulicy. Następnie wyemitowana będzie druga część europejskiej superprodukcji Wojna i pokój. Wieczorem na antenie pojawi się Śnięty Mikołaj 2 oraz komedia romantyczna Prezydencka córka.

Tim Allen w filmie Śnięty Mikołaj 2 2002Tim Allen w filmie Śnięty Mikołaj 2 2002

Ostatniego dnia roku Polsat pokaże m.in. komedię Męskie sprawy, ekranizację słynnej powieści Trzej muszkieterowie(D'Artagnan) oraz dramat muzyczny La Bamba. Wieczór oraz noc zarezerwowano na rozrywkę. Prawdopodobnie o godzinie 20.00 kanał rozpocznie transmisję sylwestrowego koncertu z Krakowa. Zagrają na nim m.in. Shakin' Stevens, Boney M, Lou Bega, Budka Suflera, Urszula, Justyna Steczkowska, Czerwone Gitary, Golec Orkiestra i Bajm. Impreza będzie filmowana z 18 kamer, także z powietrza, i emitowana przez 6 godzin w technologii HD, zapewniającej najwyższą jakość obrazu.

Muzyczny akcent znajdzie się także w ofercie stacji 1 stycznia. Przed południem kanał zaprezentuje najkosztowniejszą indyjską produkcję ostatnich lat i hit prosto z Bollywood Czasem słońce, czasem deszcz. Świąteczno- noworoczną ofertę Polsatu zamkną filmy, bez których wielu nie wyobraża sobie Świąt. Kanał pokaże klasyki takie jak Kevin sam w domu oraz Książe w Nowym Jorku.

wirtualnemedia.pl

Tutaj możesz porównać, jak wyglądały Święta w Polsacie rok temu. Wcześniej publikowaliśmy również propozycje TVP1 oraz TVN z tego roku.

Kadr z filmu Kevin sam w domu 1990Kadr z filmu Kevin sam w domu 1990

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

justangel

Jak przeglądam program telewizyjny na święta, to przypominam sobie czemu nie oglądam telewizji w tym okresie. Po prostu najczęściej nie leci NIC interesującego…

Lucas_B

A moim zdaniem szkoda że są tylko 2 części… :)

Tomassh

Kevin to już swego rodzaju tradycja… ale ta tradycja zrobiła się już męcząca… ile można? :/ a tak kiedyś lubiłem ten film…

Elros Tomassh

Ech, święta bez Kevina to żadne święta. :)
Mam nadzieję, że kiedy doczekam się potomstwa, to nie będę musiał lecieć do wypożyczalni po tego klasyka, bo będzie nadal w tv. :D

Proszę czekać…