Arnold Schwarzenegger stękniony za Hollywood 1

Od jakiegoś czasu po sieci krąży plotka, iż były hollywoodzki gwiazdor, a obecny gubernator Kalifornii, Arnold Schwarzenegger, chciałby wrócić na duży ekran.

Plany filmowe były kulturysta chce realizować dopiero po porzuceniu polityki, czyli nie wcześniej niż w styczniu 2011 roku. Wówczas miałby 63 lata.

- Kiedy skończy się jego kadencja, może wróci do Hollywood – spekuluje Aaron McLear, rzecznik prasowy biura gubernatora. – Mógłby również pracę w kinie pogodzić z innym biznesem, lub poświęcić się walce o ochronę środowiska, lub prowadzić fundację, a nawet zacząć malować. Gubernator nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji i obecnie koncentruje się całkowicie na pracy związanej z urzędem.

Istnieje więc niewielka szansa, iż zobaczymy jeszcze Schwarzeneggera w roli Terminatora. To jak do tej pory najpopularniejsza postać w jego dorobku. Kwestia wieku też nie ma znaczenia, bowiem starsze gwiazdy, Bruce Willis czy Harrison Ford wciąż mają wiele do powiedzenia w Hollywood, a filmy z ich udziałem przynoszą wysokie wpływy.

Arnold Schwarzenegger w filmie Terminator 3: Bunt maszyn 2002Arnold Schwarzenegger w filmie Terminator 3: Bunt maszyn 2002

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…