Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scenarzysta 'Johna Wicka' napisze serial o Falconie i Zimowym Żołnierzu 0

W przyszłym roku Anthony Mackie i Sebastian Stan będą mieli okazję powtórzyć swoje role znane z marvelowskich superprodukcji w nowym serialu, który jest przygotowywany z myślą o platformie streamingowej Walta Disneya. Dzisiaj poznaliśmy nazwisko człowieka, który zajmie się napisaniem scenariusza produkcji Falcon & Winter Soldier.

Derek Kolstad, bo o nim mowa, dołączył do zespołu scenarzystów zajmujących się tworzeniem skryptu serialu Falcon & Winter Soldier. Wydaje się, że jest to znakomity wybór ludzi odpowiedzialnych za kompletowanie ekipy pracującej nad tym projektem. Derek Kolstad jest bowiem człowiekiem odpowiedzialnym za scenariusze do filmów o przygodach Johna Wicka.

Anthony Mackie i Sebastian Stan, którzy wcielą się w role tytułowe nie będą jedynymi znanymi twarzami z Marvel Cinematic Universe. W serialu mają pojawić się również Emily VanCamp oraz Daniel Brühl. Szczególnie angaż tego drugiego jest bardzo interesujący z racji roli, którą będzie odgrywał. Aktor urodzony w Hiszpanii ponownie sportretuje postać Helmuta Zemo, czarnego charakteru, który mogliśmy poznać przy okazji filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. VanCamp natomiast jeszcze raz wcieli się w Sharon Carter.

Falcon & Winter Soldier będzie miniserialem składającym się z sześciu odcinków. Produkcja trafi do serwisu Disney+ w przyszłym roku.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…